Philipiak jest znanym i cenionym, nie tylko w Polsce, ale także na świecie, producentem garnków i naczyń kuchennych. Produkty opatrzone logiem marki zyskały sławę przede wszystkim ze względu na doskonałe połączenie najwyższej jakości, funkcjonalności oraz niepowtarzalnego, nowoczesnego wzornictwa.

Wszystko to sprawia, że garnki oraz naczynia Philipiak odpowiadają potrzebom nawet najbardziej wybrednych mistrzów kuchni, zyskując ich aprobatę i uznanie. Na sukces marki złożyła się ciężka praca wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy zaprojektowali produkty umożliwiające łatwe i higieniczne przygotowywanie zdrowych potraw, co jeszcze bardziej przypadło do gustu rzeszom konsumentów.

Naczynia najnowszej generacji

Cechą charakterystyczną garnków i naczyń kuchennych Philipiak jest materiał, z jakiego zostały wykonane, a mianowicie najwyższej jakości metale, które są niemal niezniszczalne, ponieważ nie ulegają odkształceniom oraz są odporne na zadrapania i zarysowania. Wszystko to sprawia, że mogą służyć wiele lat. Marka Philipiak chlubi się (całkiem słusznie) również tym, że ich produkty, dzięki zastosowanej odmianie stali, są hipoalergiczne oraz antybakteryjne, co znacznie przedłuża czas przechowywania w nich potraw. Ponadto należy nadmienić, że elementy żaroodporne umożliwiają gotowanie i zapiekanie wielu rodzajów potraw w jednym naczyniu. Garnki marki Philipiak są również energooszczędne, ponieważ doskonale akumulują ciepło. Ich niewątpliwą zaletą jest także to, że bez najmniejszego problemu można w nich gotować zarówno na kuchenkach elektrycznych, jak i gazowych.

Oszczędność miejsca i czasu

Inteligentny projekt garnków i naczyń kuchennych Philipiak jest jedną z ich największych zalet. Producenci zadbali bowiem o to, by móc przyrządzać w nich wiele potraw jednocześnie, co pozwala zaoszczędzić nie tylko miejsce na kuchence, ale i czas potrzebny na przygotowanie ulubionych dań. Sekretem jest możliwość piętrowego ustawienia garnków, dzięki czemu możemy ugotować pełnowartościowy, wieloskładnikowy obiad w krótkim czasie. Z garnkami Philipiak przyrządzenie posiłku składającego się z uwielbianych przez Polaków gotowanych ziemniaczków, tradycyjnego schabowego i zdrowych, gotowanych lub duszonych warzyw, jest banalnie proste. Wystarczy umieścić poszczególne składniki w oddzielnych garnkach, a następnie ustawić naczynia jedne na drugich, budując piramidę i voila! Po krótkiej chwili obiad gotowy. Równie sprawnie uda się przyrządzić smażoną rybę z dodatkami oraz wiele, wiele innych dań często goszczących na Polskich stołach.

Zdrowie zawsze w cenie

Marka Philipiak to nie tylko innowacyjne garnki i naczynia kuchenne. To także promocja zdrowego stylu życia i pysznych oraz dobrze skomponowanych dań na talerzach. Producent dba o to, by jak najwięcej ludzi przekonało się, że zdrowe jedzenie, to smaczne jedzenie. W tym celu przedstawiciele marki Philipiak biorą udział w wielu akcjach charytatywnych oraz organizują obiady czwartkowe, na które zapraszają gwiazdy ze świata show biznesu i specjalistów z dziedziny dietetyki, zdrowia, a także lekarzy. Ideą spotkań jest propagowanie zdrowego odżywiania się i podkreślenie roli dobrego jedzenia w życiu (a przede wszystkim zdrowiu) każdego człowieka.

Warto dodać, że marka Philipiak przygotowała dla swoich lojalnych klientów propozycję nie do odrzucenia. Jest nią Philipiak Club (zobacz: http://sklep.philipiak.pl/philipiakclub/1/o-programie-philipiak-club) , czyli program lojalnościowy skierowany do oddanych konsumentów. Jego celem jest nagradzanie osób, które zaufały marce i są przekonane o jej jakości i wartości. Producent uważa bowiem, że zadowoleni klienci są najlepszą i najskuteczniejszą reklamą, dlatego zależy mu na tym, by nie zawieść zaufania konsumentów. Dla każdego, kto chciałby przystąpić do programu, przedstawiciele marki Philipiak przygotowali indywidualną Kartę Philipiak Club, która umożliwia gromadzenie punktów. Zebrane środki można (w dowolnym momencie) zamienić na atrakcyjne i cenne nagrody będące świetnym uzupełnieniem wyposażenia kuchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *