Kompleksowy pakiet zabiegów leczniczych

Jesteś po udarze? Chcesz szybko wrócić do zdrowia? Wybierz odpowiedni ośrodek, który zapewni Tobie profesjonalną rehabilitację poudarową. Dobrym rozwiązaniem jest wybranie kliniki, która specjalizuje się w leczeniu ambulatoryjnym oraz w organizowaniu profesjonalnych, kompleksowych turnusów rehabilitacyjnych. Zazwyczaj oferta ośrodków mieszczących się na terenie całego kraju skierowana jest do pacjentów z różnymi schorzeniami neurologicznymi. Pacjentami w takich miejscach są zazwyczaj osoby po udarach, wylewach, osoby z chorobą Parkinsona – osoby cierpiące na migrenowe bóle głowy.

Cechy dobrego ośrodka po udarze mózgu

Zakres zabiegów ustalany jest indywidualnie. Każdy turnus rehabilitacyjny i każda pomoc ambulatoryjna zaczyna się od profesjonalnego badania lekarzy specjalistów. Grupa ekspertów wsłuchuje się w oczekiwania pacjenta, robi z pacjentem kompleksowy wywiad zdrowotny, analizuje stan zdrowia. Po przeprowadzeniu niezbędnych badań ustalany jest indywidualny tok zabiegów rehabilitacyjnych – idealnie dopasowany do schorzenia i stanu zdrowia pacjenta.

Pacjenci po udarach wymagają one szczególnej opieki – wsparcia nie tylko fizycznego, ale również psychicznego. Osoby po udarach często mają problemy natury emocjonalną, mają kłopoty z pamięcią i koncentracją, Tacy pacjenci potrzebują dużej uwagi ze strony lekarzy i fizjoterapeutów.

Osoby po ciężkich udarach oczekują zrozumienia oraz fachowej opieki medycznej – taką właśnie opiekę otrzymują właśnie w Klinice Rehabilitacji Nowy Dwór. Kadra Kliniki w swojej codziennej pracy wprowadza w życie holistyczne podejście do zdrowia pacjenta. Może on wrócić do zdrowia tylko dzięki kompleksowym zabiegom i pozytywnym działaniom na sferę fizyczną, sferę emocjonalną oraz sferę duchową. Wszystkie te działania muszą być ze sobą powiązane. „W zdrowym ciele, zdrowy duch” – mówi słynne przysłowie bliskie pracownikom Kliniki Rehabilitacji Nowy Dwór. Tylko z pozytywnym nastawieniem można naprawdę wrócić do zdrowia i cieszyć się na nowo radością życia. Zapraszamy do korzystania z oferty leczniczej Kliniki Rehabilitacji Nowy Dwór http://www.rehabilitacjanowydwor.com/. Jest to doskonałe miejsce dla osób, które chcą w cichej, spokojnej okolicy i pod okiem wykwalifikowanych ekspertów wracać do zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *