Konkurs „Piękny brzuszek mamy”

Fotografie prosimy nadsyłać do 29.05.2006 na adres dellos@wp.pl w temacie wpisując 'Piękny brzuszek mamy’.

Zasady konkursu:
– każdy zgłaszający się do konkursu może nadesłać do 3 fotografii
– osoby nadsyłające swoje fotografie do konkursu zgadzają się na ich publikację w serwisie eRodzina wraz ze stronami zależnymi oraz na łamach pieknamama.pl wraz z blogiem pieknamama.blogspot.com.

– osoby nadsyłające swoje fotografie do konkursu zgadzają się na przekazanie przez serwis eRodzina ich danych osobowych firmie Piękna Mama (w celu przesłania nagrody).

Nagroda:
Figi Ama: „Figi z pasem wyszczuplającym idealne po urodzeniu dziecka – chudną razem z Tobą. Zastosowanie szerokiej paso-gumy profiluje linię talii. Przedni pas składa się z dwóch warstw dzianin. Wierzchnia warstwa jest zapinana na haftki, co daje możliwość regulacji stopnia spłaszczenia partii brzusznych. Kolor czarny lub biały.”

główna nagroda w konkursie

Regulamin konkursu:

  1. Konkurs organizowany jest przez portal rodzinny www.erodzina.com wraz ze stronami zależnymi oraz sklep z odzieżą ciążową www.pieknamama.pl i pieknamama.blogspot.com zwanymi dalej organizatorem.
  2. Konkurs organizowany jest na terenie Polski.
  3. Zgłoszenie do Konkursu polega na nadesłaniu w przewidzianym terminie pracy konkursowej.
  4. Na konkurs uczestnik może przesłać nie więcej niż trzy prace każdorazowo, oraz prace w poszczególnym okresie konkursowym nie mogą się powtarzać.
  5. O dotrzymaniu terminu decyduje data wpływu pracy na adres skrzynki elektronicznej Konkursu.
  6. W przypadku nadużyć uczestników Konkursu polegających w szczególności na: przesyłaniu prac zawierających plagiaty prac innych uczestników konkursu, wysyłaniu prac nie odpowiadających warunkom konkursu, Organizator zastrzega sobie prawo dyskwalifikacji pracy. Dyskwalifikacja może nastąpić tylko w porozumieniu z Kapitułą Konkursu.
  7. Organizator zastrzega sobie możliwość publikacji zdjęć przesłanych na konkurs na łamach portalu www.erodzina.com oraz sklepu www.pieknamama.pl i pieknamama.blogspot.com.
  8. Organizator zastrzega sobie możliwość korzystania z prac konkursowych wg. własnego uznania.
  9. Osoba przesyłająca prace konkursową powinna podać wszelkie dane adresowe, które zostaną wykorzystane do rozesłania nagród.
  10. Organizator nie gromadzi danych osobowych uczestników konkursu oraz nie udostępnia tych danych osobom trzecim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *