Najpopularniejsze rowery górskie marki Kross: Ranking 2022

Zobacz jakie są aktualnie najpopularniejsze rowery górskie marki Kross w sezonie 2022. Wybierz rower dla siebie i ciesz się z wakacyjnych wypadów na dwóch kołach. Sezon rowerowy ruszył i coraz więcej osób decyduje się na zakup nowego roweru górskiego.

Specjalnie dla was, stworzyliśmy zestawienie najpopularniejszych modeli rowerów MTB w tym sezonie.

Ranking rowerów górskich marki Kross w sezonie 2022

Czas na nowy rower? Czas na wybór Polskiej marki KROSS. Specjalnie dla was zebraliśmy najpopularniejsze modele MTB. Zobacz wybrane modele w sezonie 2022 w dobrej cenie.

UWAGA! Liczba sztuk ograniczona, a magazyny pustoszeją z dnia na dzień!

Rowery MTB męskie

Kross Esprit 2.1 2022

KROSS Esprit 2.1

Jeśli szukasz roweru, na którym będziesz mógł pokonać każdą przeszkodę to KROSS GO Esprit 2.1 będzie idealnym wyborem. To rower górski do jazdy rekreacyjnej, który pozwoli Ci na poznanie uroków swojej okolicy oraz dzięki któremu będziesz w stanie pozwolić sobie na długie wycieczki krajoznawcze.

KROSS GO Esprit 2.1 posiada geometrię, która umożliwi Ci przyjąć zrelaksowaną pozycję za kierownicą oraz swobodne podziwianie zmieniającego się krajobrazu.

KROSS Hexagon 8.0 - 2022

KROSS Hexagon 8.0

KROSS Hexagon 8.0 to najwyższy model naszego uniwersalnego roweru do miasta i terenu. Wyposażyliśmy go w wysokiej jakości amortyzator SR Suntour oraz osprzęt, który bez problemu pomoże Ci się odnaleźć w trudniejszym terenie, gdy postanowisz zjechać z przetartych leśnych szlaków.

Dodatkowo znajdująca się w podstawowym wyposażeniu roweru manetka blokady amortyzatora pozwoli ci przejąć kontrolę nad jego pracą. Dzięki temu będziesz mógł efektywność swojego pedałowania oraz osiągać wyższe prędkości na płaskich odcinkach oraz zjazdach.

KROSS Hexagon 8.0 w 2022 roku to kontynuacja myśli przyświecającej nam przy projektowaniu poprzednich generacji tego roweru. To nie tylko nowy lakier położony na ramie – wprowadziliśmy wiele nowych detali, które przekładają się na przyjemność oraz komfort płynące z jazdy.

Rowery MTB damskie

KROSS LEA 2.0 - 2022

KROSS LEA 2.0

Każda z nas chce czasem odpocząć od cywilizacji. Ciągłe dopominanie się o swoje potrafi zmęczyć. Dlatego kiedy tylko będziesz chciała uciec od niej uciec my służymy ci pomocną dłonią. KROSS Lea 2.0 to nasza propozycja rekreacyjnego roweru górskiego, przygotowana specjalnie dla ciebie, z uwzględnieniem wszystkich twoich potrzeb.

Od dzisiaj to twój najlepszy przyjaciel, kiedy będziesz chciała uwierzyć snom i uciec od cywilizacji. KROSS Lea 2.0 w 2022 roku to kontynuacja myśli przyświecającej nam przy projektowaniu poprzednich generacji tego roweru. To nie tylko nowy lakier położony na ramie – poprawiliśmy wiele drobnych detali, które przekładają się na przyjemność oraz komfort płynące z jazdy.

Kross LEA 6.0

KROSS LEA 6.0

Stworzyliśmy rower, który pomoże ci w każdej podróży. Aczkolwiek zdajemy sobie sprawę, że tej pomocy nie potrzebujesz. Dlatego Kross Lea 6.0, rower dla prawdziwej kobiety, został stworzony tak, że też żadnej pomocy nie potrzebuje. To rower, który odnajdzie się w każdych warunkach. Niezależnie, czy będzie to leśna ścieżka czy środek tętniącego życiem miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *