Dzięki unikalnej technologii produkcji opracowanej przez Nestlé, NESCAFÉ Cappuccino to przełom w jakości rozpuszczalnych kaw cappuccino. Nowy produkt dostępny jest w czterech wariantach smakowych.

Rozpoczęłaś dzień pożywnym śniadaniem i masz za sobą kilka godzin pracy? Czas na małą przyjemność i chwilę relaksu. A może zaprosiłaś przyjaciół na małe popołudniowe spotkanie? Trzeba je koniecznie umilić czymś wyjątkowym! Skuś się na niepowtarzalne NESCAFÉ Cappuccino w jednym z czterech wariantów: NESCAFÉ Cappuccino w wersji klasycznej, NESCAFÉ Cappuccino bez dodatku cukru, NESCAFÉ Cappuccino Choco o niepowtarzalnym czekoladowym smaku, oraz NESCAFÉ Latte Macchiato – łagodną kawę na mleku. Zawartość saszetki wystarczy zalać gorącą wodą i już możesz delektować się wyjątkowym smakiem NESCAFÉ Cappuccino oraz jej niepowtarzalną, głęboką, kremową pianką. Ta ekskluzywna kawa doskonale się rozpuszcza tworząc subtelny, wyjątkowy napój.

Firma Nestlé zaistniała na rynku mixów kawowych we wrześniu 2002r. wprowadzając NESCAFÉ Classic 3in1 w jednoporcjowych saszetkach. Produkt ten zapoczątkował prawdziwy "boom" na mixy typu "3w1" i zdecydowanie ożywił uśpiony rynek mixów. Do 2002 r. składał się on wyłącznie z kaw typu "cappuccino" i był kategorią niezbyt dynamiczną. Od wprowadzenia NESCAFÉ Classic 3in1 rynek zaczął gwałtownie rosnąć, przy czym segment "cappuccino" stopniowo tracił swoje udziały na rzecz mixów typu "3w1". Obecnie mix’y typu "3w1" stanowią 61,5%* całego rynku mixów kawowych. NESCAFÉ jest niekwestionowanym liderem w segmencie "3w1" (53,3%*).

"To dobry moment by pojawić się z ofertą w segmencie cappuccino" – mówi Anna Kurowska, zarządzająca m.in. mixami kawowymi w Nestlé. "Uważam, że istnieje tu wciąż potencjał rozwojowy, a rynek cappuccino spada być może dlatego, że istniejące produkty nie spełniają oczekiwań konsumentów. Sądzę, że NESCAFÉ Cappuccino pokochają wszyscy miłośnicy kawy, a produkt wyznaczy nowy standard jakościowy kaw cappuccino."

Nowy mix kawowy dostępny jest w sprzedaży w następujących opakowaniach:
NESCAFÉ Cappuccino klasyczne: kartonik x 10 saszetek
NESCAFE Cappuccino klasyczne bez dodatku cukru: kartonik x 10 saszetek
NESCAFE Cappuccino Czekoladowe: kartonik x 8 saszetek
NESCAFÉ Latte Macchiato: kartonik x 8 saszetek
Cena sugerowana za kartonik ok. 7, 40 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *