Planowanie rodziny i antykoncepcja dla nowoczesnych kobiet

 

planowanie rodziny i antykoncepcjaAby zapewnić sobie długie i zdrowe życie należy stosować racjonalną dietę, mieć odpowiednią dawkę ruch najlepiej na świeżym powietrzu, wysypiać się. Lecz jest jeszcze jeden aspekt często pomijany, choć bardzo ważny.

Dla kobiet warunkiem dobrego samopoczucia, oprócz wyżej wymienionych czynników, jest stosowanie odpowiedniego sposobu regulacji poczęć. Musi on być skuteczny i prosty. Nie może on również oddziaływać negatywnie na
zdrowie i samopoczucie kobiety. Takie warunki powinna spełniać idealna metoda antykoncepcji. Czy taka istnieje?

Otóż tak, jest to nowoczesna metoda antykoncepcji przy użyciu urządzeń LADY-COMP, BABY-COMP i pearly niemieckiej firmy Valley Electronics! Służą one do precyzyjnego określania dni płodnych i niepłodnych. Podstawę stanowi codzienny pomiar temperatury. Sposób działania opiera się na metodzie termicznej udoskonalonej najnowszą elektroniką i statystyką oraz bazą danych liczącą setki tysięcy cykli kobiet umieszczonych w pamięci każdego urządzenia – efekt 20 lat pracy producenta.

pearly

Przez pierwszych kilka dni działania urządzenie uczy się cyklu kobiety, porównuje go z innymi cyklami i dzięki codziennym pomiarom temperatury, wskazuje odpowiednie informacje – dni płodne i dni niepłodne. Codzienny raport płodności przedstawiany przez LADY-COMP, BABY-COMP lub pearly jest pewny w 99,3 %!

W skali indeksu Pearla  urządzenia osiągają wynik 0,7. Jest on porównywalny z wynikiem tabletek antykoncepcyjnych (0,9). Urządzenia pozytywnie przeszły wszelkie badania kliniczne a o ich skuteczności i niezwykłej łatwości w użyciu mogą zaświadczyć dziesiątki tysięcy kobiet na świecie używające LADY-COMP, BABY-COMP i pearly już od 20 lat.

LadyComp

Na codzienne pomiary temperatury wystarczy zaledwie 60 sekund, a urządzenie po nastawieniu budzika obudzi o danej porze. Po pomiarze temperatury pokazywany jest natychmiast raport płodności w sposób przejrzysty i czytelny: światło zielone – dni niepłodne, światło czerwone – dni płodne.

Urządzenia LADY-COMP i pearly są skierowane do kobiet, które pragną naturalnej, zdrowej (brak efektów ubocznych) i skutecznej regulacji poczęć, a chęć posiadania potomstwa odkładają na później.

Urządzenie BABY-COMP jest skierowane do par, które planują dziecko. Posiada ono, oprócz wyżej wymienionych funkcji, możliwość wskazania dni najbardziej płodnych (dni owulacji), wbudowany test ciążowy, funkcję prognozy płci dziecka oraz funkcję wskazywania niewydolności ciałka żółtego, będącego często powodem problemów z poczęciem. BABY-COMP jest nieocenioną pomocą dla par dążących do poczęcia potomstwa.

LADY-COMP, BABY-COMP i pearly to urządzenia zapewniające zdrowe i naturalne planowanie rodziny z bardzo wysoką skutecznością!

Aleksandra Demiańczyk
mgr biologii
Nobilis Inwestycje Sp. z o.o.
www.ladycomp.pl

Konsultacje naukowe dr n. med. Mieczysław Chruściel
Specjalista ginekolog – położnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *