Czekoladowa przyjemność
Idealna na karnawałowe spotkanie będzie niezwykła Cafe Mocha, wzbogacona nutką alkoholu. Zaparz aromatyczną drobno mieloną Primę Impresji o harmonijnym i bogatym smaku. Następnie kawowy napar przelej do rondelka, dodaj odrobinę koniaku lub rumu. Nie zapomnij również o likierze kakaowym, który nada kawie wyrazistego czekoladowego smaku. Na koniec wsyp cukier puder oraz czekoladę w proszku. Całość podgrzewaj, ciągle mieszając, ale uważaj, aby kawa nie zagotowała się. Karnawałowa kawa to też niezwykły sposób podawania. Wlej kawowy napój do kieliszków, udekoruj mleczną pianką. Posyp czekoladowymi wiórkami i delektuj się niezwykłym smakiem razem z przyjaciółmi.

Pomarańczowe szaleństwo
Jeśli lubisz niezwykłe połączenia smaków, w Karnawale daj się ponieść kulinarnej fantazji. Przygotuj coś ekstra. Najpierw zaparz rozpuszczalną Primę Finezję. Jej delikatny smak będzie się dobrze komponował z innymi składnikami pomarańczowego, kawowego rarytasu. Następnie dodaj pół łyżeczki cynamonu, syrop pomarańczowy i udekoruj kawę mleczną pianką.

Kawa ma różne oblicza. W karnawale odkrywa przed nami to niezwykłe. Spróbuj specjałów Primy i baw się dobrze.

Dossier produktów
Prima Impresja 100% Arabica- kawa mielona
Przygotowana w oparciu o kompozycję najwyższej jakości ziaren arabica, pochodzących z Brazylii i Ameryki Środkowej, których indywidualne cechy łączą się w procesie starannego prażenia dając jej harmonijny smak i pełen aromat prawdziwej kawy.
Prima Impresja dostępna jest w opakowaniach:

* 100g – cena detaliczna ok. 2,80 PLN
* 250g – cena detaliczna ok. 6,60 PLN

Prima Finezja – instant
Kawa rozpuszczalna w postaci aglomeratu (granulek). Pełny, doskonale zharmonizowany smak Robusty i Arabiki. Ziarna gatunku Arabica pochodzące z Ameryki Środkowej są łagodne i aromatyczne. Gatunek Robusta – o mocnym i bogatym smaku – pochodzi z plantacji Afryki i Azji.
Prima Finezja dostępna jest w szklanych opakowaniach:

* 100g – cena detaliczna: ok. 6,30 PLN
* 200g – cena detaliczna: ok. 11,00 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *