Poznajcie Preply. Platforma do nauki dla całej rodziny!

Preply.com jest platformą dzięki której kontakt pomiędzy udzielającym korepetycji, a szukającym korepetytora jest szybki i prosty. Jest to coraz bardziej popularne narzędzie dzięki któremu można nauczyć się języka obcego, a także innych przedmiotów. Poprzez platformę jest także możliwość poznawania innych, często bardzo odległych kultur.

Jak poruszać się po platformie, aby osiągnąć jak największe korzyści.

Pierwszą czynnością jaką należy zrobić jest wyszukanie nauczyciela, który najbardziej będzie odpowiadał stawianym kryteriom.

Następnie tworzy się formularz zgłoszeniowy służący do zarejestrowania się na platformie. Można to zrobić na dwa sposoby, poprzez konto poczty elektronicznej, lub poprzez portal społecznościowy Facebook. Już na samym starcie dostaje się darmową lekcję próbną, dzięki której można zorientować się jak wyglądają korepetycje poprzez preply.com. Założenie i utrzymanie swojego konta na portalu jest za darmo. Jedyne płatności wynikają z opłaty za faktycznie mające miejsce korepetycje. Do dyspozycji jest bardzo intuicyjna wyszukiwarka, dzięki której możesz ustawić kryteria wyszukiwania jakimi jesteś zainteresowany. Najwygodniej jest ustawić wiele kryteriów, w ten sposób wybór nauczyciela będzie jak najbardziej trafiony. Kryteria mogą na przykład obejmować miejsce zamieszkania, metody nauczania, ceny, a nawet wiek i narodowość korepetytora (nauka hiszpanskiego przez internet). Istotną kwestią jest także dyspozycyjność czasowa. Szukając korepetytorów dostępnych w pewnym przedziale czasowym, łatwiej można dopasować wyszukiwanie do swojego indywidualnego planu dnia. Opcja filtrowania ofert jest bardzo szczegółowa, co już na samym początku daje możliwość szybszego wyszukania nauczyciela dla siebie. Profile korepetytorów zawierają także niezwykle użyteczne opinie od innych osób, które z korepetycji korzystały.

Platforma Preply gwarantuje ochronę interesów zarówno ucznia jak i nauczyciela.

Środki pieniężne za wybrane korepetycje można wpłacać na kilka sposobów. Jest także wariant w którym korzysta się ze specjalnych pakietów: 5, 10, 15 oraz 20 godzinnych. Zasady współpracy ustala się indywidualnie z korepetytorem. Mogą to być na przykład pojedyncze lekcje sprawdzające stan wiedzy, jak również cały ciąg zajęć z lektorem. Korepetycje online są polecane dla szerokiej grupy osób, w tym zakresie nie ma w zasadzie żadnych ograniczeń. Korzystają z nich osoby młode, dzieci, oraz osoby starsze. Jest platforma, której użytkownikami może być cała rodzina. Każda z osób z osobna dostanie na niej to czego oczekuje. W przypadku osób starszych może to być pogłębienie zainteresowania językiem. Osoby będące na emeryturze mają znacznie więcej czasu na rozwijanie swoich zainteresowań. Z kolei osoby młodsze, w wieku produkcyjnym mogą wykorzystać lekcje za pomocą platformy Preply do pogłębienia swojej wiedzy, nauki nowych wiadomości przydatnych w pracy zawodowej.

Uczniowie i studenci, dzięki korepetycjom uzupełnią braki w swojej edukacji, lu przygotują się do ważnego egzaminu.

Także dla najmłodszych członków rodziny znajdą takie zajęcia, które pozwolą rozumieć dany przedmiot od zupełnych podstaw. Nauka poprzez sieć internetową jest niezwykle wygodna, nie trzeba tracić czasu na często dość uciążliwe dojazdy. Uczyć można się we własnym domu, przy własnym biurku, lub w miejscu w którym czujesz się najbardziej komfortowo. Korepetycje drogą online otworzyły bardzo wiele nowych możliwości dla całych rodzin. Największą popularnością cieszą się korepetycje językowe ich dostępność na platformie jest dla osób w każdym przedziale wiekowym. Począwszy od małych trzyletnich dzieci po seniorów. Ten rodzaj nauki cenią sobie zarówno zabiegani biznesmeni, jak i mamy wychowujące małe dzieci. Jest to rozwiązanie dla mieszkańców małych miejscowości, z których dojazdy na korepetycje były problematyczne.

Członkowie rodziny którzy spróbują tego rodzaju nauki będą zadowoleni z jej efektywności, przyjemności, oraz komfortu podczas lekcji.

Z tego typu edukacji online korzystają osoby z chęcią osoby mające problemy z poruszaniem się, chore, wykonujące w domu obowiązki, które nie pozwalają na korepetycje w sposób tradycyjny. Rozwiązania oferowane przez preply.com doceniają osoby mocno zapracowane, mało systematyczne i posiadające trudności w skoncentrowaniu się. Tego typu negatywy dobry nauczyciel rozpozna już na samym początku nauki i dobierze taki system nauki, aby jak najlepiej dotarł on do ucznia. To właśnie indywidualizacja zajęć jest jednym z kluczy do sukcesu w nauce. Platforma na indywidualizacje postawiła ogromny nacisk. System wyszukiwania jest tak skonstruowany, aby każdy kto chce się uczyć odnalazł nauczyciela który będzie potrafił nie tylko nauczać, ale i motywować do nauki. Indywidualizacja zajęć w dużej mierze jest zasługą korzystania z komunikatora Skype. Ucząc się w ten sposób ma się wrażenie, że przebywa się z korepetytorem twarzą w twarz. Bez wątpienia zaletą platformy Preply jest jej kompleksowość. W internecie można znaleźć portale na których można zdobywać wiedzę online. Jednak są one przeznaczone dla wybranych grup wiekowych. Platforma Preply oferuje dostęp do wiedzy dla każdego, niezależnie od wieku i od wykształcenia. Dlatego jest to miejsce z którego mogą korzystać całe rodziny. Korepetycje online za pośrednictwem preply.com to nie tylko nauka języków, poprzez platformę można z powodzeniem korzystać z korepetycji z innych przedmiotów takich jak matematyka, biologia czy historia. Kompleksowość, wielość przedmiotów, duże możliwości wyboru sprawiają, że platforma ta jest chętnie wybierana przez całe rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *