Przegląd puf i taboretów do Twojego domu

Pufy i taborety pozornie to tylko szczegóły w wyposażeniu Twojego mieszkania, jednak warto o nie zadbać i wybrać najlepszą możliwą opcję, dostępną na rynku. Dlaczego? Ponieważ ten ciekawy element wystroju domu jest nie tylko dekoracją, ale również może spełniać praktyczne role w Twoim domu, takie jak na przykład podstawka pod filiżankę kawy czy podnóżek.

O taboretach i fotelach również nie można zapominać, w momencie, gdy zabraknie nam miejsc do siedzenia w domu – naszych gości możemy usadzić nie tylko na krzesłach i sofach, ale również i na taboretach. Z uwagi na brak oparcia, najczęściej miejsce na nich zajmują dzieci, które i tak co chwilę będą odchodziły od stołu, aby pobawić się gdzieś obok. Jaki wysoki taboret bądź pufę wybrać, aby nie były to jedynie zbędne dodatki w Twoim domu? Oto nasz przegląd dostępnych na rynku puf i taboretów!

Bimbed

To najprostsza i znana chyba każdemu konstrukcja taboretu. W czym tkwi niezwykłość tego produktu? To proste! Bimbed jest systemem taboretów, które chowają się w sobie! Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo można je schować, a my posiadamy w domu trzy dodatkowe miejsca do siedzenia, które nie zajmują dużej przestrzeni. Ponadto, wysoki taboret może posłużyć nam również jako stolik. Konstrukcja taboretów Bimbed jest o tyle ciekawa, że przy ich tworzeniu nie wykorzystano kleju, gwoździ ani innych elementów łączących. Taboret Bimbed wykonany został z jednego kawałka materiału (drewno lub plastik). Ich zaokrąglona forma nadaje przyjemny dla oka kształt. Świetnie sprawdzą się praktycznie w każdym pomieszczeniu w domu! W sypialni posłużą nam jako stolik pod lampkę, w salonie sprawdzą się jako stolik kawowy oraz jako dodatkowe siedzisko.

Hokery drewniane

Być może niektórych zdziwi fakt, umieszczenia w tym zestawieniu hokerów, jednak od kilku lat stale zyskują one na popularności, pojawiając się w coraz większej liczbie domów. Dawniej kojarzone wyłącznie z barami hokery stanowią bardzo ciekawą alternatywę dla wysokich taboretów. Często możemy je spotkać w nowoczesnych wystroju domów, czy w firmowych kuchniach. Najczęściej montowane są w miejscach, gdzie płyta blatowa zastępuje stół.

Pufa w stylu skandynawskim

Stylu skandynawskiego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. W ostatnich latach zaskarbił sobie on miłość wielu ludzi i zyskał miejsce w domach i mieszkaniach wielu osób. Charakteryzujący się prostotą, przestrzennością, urokliwością oraz przede wszystkim funkcjonalnością to najchętniej wybierany styl podczas remontów i wyposażenia nowych mieszkań w ostatniej dekadzie. Czym charakteryzuje się pufa w stylu skandynawskim? To prosta, wręcz minimalistyczna konstrukcja, która zadowoli nawet najbardziej wymagających. Okrągła konstrukcja pufy sprawdzi się również jako mały stolik. Dzięki dodatkowym pokrowcom bardzo łatwo zmienimy jej wygląd, dzięki czemu możemy ją dopasować do każdej sytuacji i pomieszczenia. Delikatny pokrowiec we wzory sprawdzi się w pokoju dziecięcym, jednak zmieniając pokrowiec np. na imitujący wygląd drewna, pufa może posłużyć jako stolik do kawy, czy lampki nocnej w sypialni. Pufa doskonale również sprawdzi się jako dodatkowe miejsce do siedzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *