Reklama

Daj się zareklamować z erodzina.com

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą reklamową skierowaną do firm oraz innych portali internetowych. Lecz nim przedstawimy informacje dotyczące pełnej obsługi reklamowej na naszych łamach opiszemy krótką charakterystykę naszego Portalu oraz osób go odwiedzających.

Nasz portal powstał na początku 2005 roku jako małe przedsięwzięcie internetowe mające na celu stworzenia miejsca wspólnych spotkań młdoych mam. W ciągu pierwszych trzech miesięcy utworzyliśmy małe społeczeństwo, które zobligowało nas do podjęcia pracy nad witryną z publikacjami i poradami dla każdego rodzica.

Ku naszemu zadowoleniu, strona rozwinęła się a ilość osób odwiedzających nasze skromne progi rosła w zaskakującym tempie aż do dnia dzisiejszego gdy to nadal odnotowujemy miesięczny wzrost w granicach 15-20% w stosunku do miesiąca poprzedniego, co daje nam blisko 180% w stosunku do roku poprzedniego. Tak szybki wzrost zainteresowania naszą stroną, oraz wciąż przybywające grono stałych bywalców zmusiło nas do rozwinięcia naszej oferty oraz gruntownej modernizacji naszego serwisu.

Po tych zabiegach, możemy pochwalić się wzrostem szybkości ładowania naszej strony o 27% oraz możliwością obsłużenia kilkakrotnie większego ruchu w stosunku do starej platformy informatycznej.

Ceny za reklamę są umowne i obowiązują przy małych zamówieniach. Jednocześnie wszelkie pakiety reklamowe oraz długotrwałe kampanie reklamowe są ustalane idnywidualnie z każdym klientem. kontakt: dellos@wp.pl

Roczny Pakiet Reklamowy na erodzina.com

Roczny pakiet na łamach portalu www.erodzina.com jednego z największych Polskich Portali rodzinnych w internecie.

Pakiet Reklamowy z erodzina.com

  • Banner 750x100pix góra portalu
  • Box 300x150pix prawastrona podstron portalu
  • Informacje PR publikowane w portalu + na stronie głównej Portalu
  • Wsparcie dla PR i działań reklamowych na forum
  • Utworzenie subdomeny dla klienta (możliwe utworzenie sklepu, blogu, landing page)
  • Dodawanie ciekawych produktów do działu na zakupy (do 200 produktów)
  • Linki pozycjonujące na całym serwisie

Cena promocyjna reklama za cały rok: 3500zł netto

Cena promocyjna za 1 mc reklamy: 550zł netto

 

Uwagi do Content Marketingu:

Wszelkie publikacje reklamowe umieszczane na naszym serwisie muszą być unikalną treścią. Nie publikujemy publikacji nie unikatowych.

Kontakt odnośnie reklamy:
Redakcja
email: dellos@wp.pl
tel: +48 884810204

Wszelkie propozycje oraz ceny za reklamy uzgadniane są indywidualnie.

Chcesz Zapłacić inne Ceny? Podaj proponowany pakiet i proponowane stawki a my zastanowimy się nad nimi. Propozycje prześlij na dellos@wp.pl