Niestety ze względu na wysoką zawartość tłuszczu często rezygnowaliśmy z jej niezastąpionego smaku stosując jogurt. Brak było również rozwiązań łączących jednocześnie wygodę, funkcjonalność i smak. Dlatego właśnie powstała Rama Cremefine, nowy produkt Ramy, który łączy w sobie wszystkie te cechy, których brakuje innym tego typu produktom na rynku.

Rama Cremefine to nowoczesna alternatywa tradycyjnej śmietany – mix mleka i tłuszczów roślinnych. Wyjątkowo lekka i zdrowa, nie zawiera cholesterolu i jest niskokaloryczna. Jej uniwersalna receptura sprawia, że nadaje się do przygotowania zarówno ciepłych jak i zimnych dań. Dostępna jest w trzech różnych wariantach: do ubijania, gotowania oraz gęsta kremowa.

Rama Cremefine to produkt naturalny – nie zawiera konserwantów, a dzięki nowoczesnej technologii wytwarzania ma długi termin ważności. Nie warzy się i zawsze się ubija. Powstała jako połączenie mleka i tłuszczów roślinnych, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zupełną innowacją jest niska zawartość tłuszczów we wszystkich wariantach Ramy Cremefine. 20% Rama Cremefine Gęsta w smaku i konsystencji przypomina 30% tradycyjną śmietanę. A Rama Cremefine do ubijania, pomimo niskiej zawartości tłuszczu nie podchodzi wodą i świetnie się ubija. Jak dotąd do tego celu nadawała się śmietana o zawartości tłuszczu nie mniejszej niż 30%. Teraz do przygotowania bitej śmietany wystarczy jedynie 19% Rama Cremefine. Dobrze schłodzoną, możemy dodawać do różnych ciast i deserów a jej smak, pomimo niskiej zawartości tłuszczu pozostaje wyjątkowo kremowy.

Rama Cremefine dostępna jest w trzech wariantach:
Do gotowania – to nowość w twojej kuchni. 15% Rama Cremefine, którą możesz dodać do sosów, zup, dań mięsnych, duszonych grzybów i sałatek. Doskonale się rozprowadza, nie warzy się i nie zawiera konserwantów. Praktyczne i wygodne opakowanie z zamykanym wieczkiem ułatwi jej stosowanie i wydłuża czas przechowywania.

Jedna łyżeczka Ramy Cremefine do gotowania zabieli ulubioną pomidorową nadając jej charakterystyczny kolor i kremowy smak.

Gęsta Rama Cremefine – doskonała do gotowania zup i sosów, zawiera 20% tłuszczu. Uniwersalna, nie warzy się, nie zawiera konserwantów i ma wyjątkowo kremową konsystencję.

Aromatyczne, świeże grzyby zanurzone w śmietanowym sosie to najsmaczniejszy duet kulinarny na jesienne wieczory.

Do ubijania – lekka, bo zawiera jedynie 19 % tłuszczu. Zawsze się ubija, nie "podchodzi” wodą. Idealnie komponuje się z soczystymi truskawkami i wybornie podkreśla smak ulubionych lodów. Doskonała do dresingów, tortów, ciast oraz deserów.

Od dziś słodkim pokusom możemy ulegać o wiele częściej i bez obaw o nadmierne spożycie kalorii.

Żródło: inf.prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *