Ja już wybrałam” prowadzonej przez firmę Janssen-Cilag, producenta plastrów antykoncepcyjnych EVRA. Z ich pomocą organizator kampanii chce pokazać, że antykoncepcję stosują kobiety w różnych momentach życia.

Każda z ambasadorek reprezentuje inny rodzaj aktywności życiowej i jest na innym etapie rozwoju zawodowego – w związku z tym z innego powodu stosuje antykoncepcję.

Ilona Felicjańska o swoim życiu mówi: „Wiem na pewno, że tyle pozytywnej energii do życia i pracy nie miałam jeszcze nigdy!”. Marysia Góralczyk to wulkan energii, osoba pełna radości życia. Marysia Sadowska jest typem dynamicznej kobiety oddanej swoim pasjom. Żadna z nich nie planuje w najbliższym czasie urodzenia dziecka, dlatego szukają pewnej i wygodnej w stosowaniu metody antykoncepcji – EVRA jest odpowiedzią na ich potrzeby.

Ilona Felicjańska ma kochającego męża, dwóch wspaniałych synów – Maciusia i Adasia – i pracę, w której się spełnia. Od 12 lat jedna z czołowych modelek, zapraszana na wszystkie znaczące pokazy mody. Współpracuje z Maciejem Zieniem, Teresą Rosati, marką Deni Cler. Jest ambasadorką marki Max Mara w Polsce. Współprowadziła program „Na każdy temat”. Założyła własną firmę produkcyjno-reklamową. Stworzyła "Niezapominajkę" – akcję charytatywną zbierającą fundusze na leczenie chorych dzieci, zwłaszcza dotkniętych chorobą nowotworową.

Marysia Góralczyk to energiczna młoda kobieta ciesząca się życiem i dzieląca tę radość ze swoim mężem. Studiuje dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, ale realizuje się jako aktorka i modelka, w obu zawodach osiągając sukcesy. Pracę modelki zaczęła bardzo wcześnie, w wieku 15 lat. Od tego czasu wzięła udział w sesjach fotograficznych i pokazach mody, również w Berlinie i Barcelonie.

Jej debiut filmowy to "Bellissima" w reżyserii Artura Urbańskiego. Wystąpiła również m.in. w "Egoistach"  Mariusza Trelińskiego, "Zmruż oczy" Andrzeja Jakimowskiego czy w „Jak to się robi z dziewczynami” Krzysztofa Łukaszewicza. Zagrała w serialach: „Przyjaciółki”, "Camera Cafe", „Niania” oraz „Kryminalni”.

Marysia Sadowska jest kobietą pełną energii, oddaną pracy i różnorodnym pasjom. Na co dzień zajmuje się muzyką – komponuje, aranżuje, pisze teksty piosenek, koncertuje. Pierwsza solową płytę nagrała mając 14 lat. Wydała dwa albumy w Japonii.

Jest również reżyserem – krótkometrażowy film "Skrzydła" w jej reżyserii był prezentowany i nagradzany na wielu międzynarodowych festiwalach. Reżyserowała oraz produkowała teledyski wielu znanych wykonawców (Renaty Przemyk, Edyty Geppert, Marcina Rozynka, Krzysztofa Kiljańskiego czy Michała Bajora). Nakręciła też teledyski do własnych piosenek: „Chcemy tylko tańczyć” , „Tomaszów”, ”Tylko tu i teraz”.

W roku 2005 otrzymała nominacje do Superjedynek w kategorii wokalistka roku, a z piosenką „Tylko tu  i teraz” zdobyła 4 miejsce w koncercie premier Festiwalu polskiej piosenki Opole 2005. Niedawno zakończyła pracę nad płytą poświęconą pamięci Krzysztofa Komedy. Premiera przewidziana jest na czerwiec b.r.

„twarze evry” – informacja prasowa  marzec 2006

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *