W jakiej klinice najlepiej przeprowadzić przeszczep włosów?

Borykasz się z problemem nadmiernego wypadania włosów? Łysienie to dolegliwość, z którą zmaga się więcej osób niż zdajesz sobie sprawę! Na szczęście istnieje sposób, który skutecznie i trwale może rozwiązać ten kłopot – innowacyjna transplantacja włosów w technologii SAFER. Gdzie najlepiej go przeprowadzić i jakie ma zalety?

Przeszczep włosów SAFER

Jeszcze 8 – 10 lat temu najpopularniejszą metodą zagęszczania włosów była metoda paskowa, jednak medycyna idzie naprzód w galopującym tempie. Przeszczep włosów Katowice, wykorzystujący metodę SAFER, stosowany jest przez najlepsze kliniki na świecie. Góruje nad innymi rozwiązaniami, ponieważ cechuje się brakiem blizn po zabiegu, bezbolesną rekonwalescencją oraz bardzo szybkim powrotem do pełni zdrowia. Rezultat zabiegu jest zdecydowanie naturalny i co najważniejsze – trwały. Po nim można w pełni cieszyć się swoimi nowymi włosami – począwszy od zmiany fryzury po koloryzację włosów. Metoda SAFER wykorzystuje podciśnienie przy pobieraniu mieszków włosowych, dzięki czemu ryzyko ich uszkodzenia spada prawie do zera.

Doświadczeni lekarze

Klinika Perfect Hair Clinic to przede wszystkim wspaniali specjaliści, którzy specjalizują się w leczeniu nadmiernie wypadających włosów i łysienia. Dzięki latom doświadczeń możemy uznać się za ekspertów z tego obszaru medycyny. Ciągłe kształcenie pozwala nam proponować klientom najnowocześniejsze rozwiązania – obecnie francuskie urządzenie do przeszczepu włosów SAFER. Dzięki szerokiej wiedzy wiemy, jak zapewnić pacjentom kompleksową opiekę – doskonale znamy ich potrzeby. Dobieramy ścieżkę terapeutyczną w sposób indywidualny, aby jak najlepiej dopasować ją do danej osoby. Bardzo ważne jest dla nas wspieranie pacjentów na każdym etapie procesu – zarówno przed, jak i w trakcie oraz po zabiegu. W ramach opieki pozabiegowej podpowiemy, jak należy pielęgnować skórę i włosy oraz jak przeciwdziałać wszelkich chorobom.

Perfect Hair Clinic to najlepsze rozwiązanie, gdy oczekujemy kompetencji, doświadczenia i wysokiej jakości sprzętów najnowszej technologii. Innowacyjny przeszczep włosów SAFER to gwarancja trwałego, naturalnego i skutecznego zabiegu. Można na stałe pożegnać się z problemem rzadkich, wypadających włosów. Należy jednak pamiętać, że jakość zabiegu i rezultaty zależą od kompetencji lekarzy, dlatego trzeba wybierać tylko i wyłącznie tych najlepszych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *