Wakacyjny program odchudzania i oczyszczania organizmu.

Z myślą o kobietach i mężczyznach chcących zadbać w okresie wakacyjnym o właściwą kondycję ciała i dobry nastrój, Laboratorium Ortis stworzyło linię preparatów, dzięki którym nie tylko odchudzimy organizm, ale również pozbędziemy się nadmiaru toksyn nagromadzonych w naszym ciele.

I etap – odchudzanie
Wakacyjne zabiegi warto rozpocząć od kuracji odchudzającej. Doskonałym sposobem na wyeliminowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej będzie kuracja za  pomocą preparatu MethodDraine Minceur. Minceur zawiera trzy aktywne składniki, które mają działanie sprzyjające utracie wagi: ekstrakt z zielonej kawy ACG, (którego substancją aktywną jest kwas chlorogenowy), czerwoną winorośl oraz wiązówkę błotną. W celu zapewnienia optymalnych rezultatów kuracja MethodDraine Minceur powinna być przeprowadzona w dwóch etapach. Faza pierwsza składa się z 14 dniowego ubytku wagi, natomiast faza druga to 20 dniowy cykl stabilizacji wagi. Skuteczność preparatu potwierdziły przeprowadzone zarówno we Włoszech, jak i w Polsce badania. Wśród poddanych kuracji pacjentów zaobserwowano znaczny spadek wagi oraz wyszczuplenie talii i  bioder.

MethodDraine Minceur
II etap – oczyszczanie

Niezwykle ważne jest, aby po skończonej kuracji odchudzającej oczyścić organizm ze szkodliwych produktów, które nagromadziły się w naszym ciele, a szczególnie w tkance tłuszczowej. Proces eliminowania toksyn wspomogą preparaty z serii MethodDraine Detox. Ich skład opiera się na skutecznej formule jedenastu ziół i roślin, które stymulują pracę organów wewnętrznych. Wszystkie składniki preparatu MethodDraine Detox można podzielić na sześć grup, z których każda charakteryzuje się innym działaniem. Brzoza oraz wiązówka błotna pomagają uwolnić toksyny z organizmu poprzez oddziaływanie moczopędne. Karczoch oraz mniszek lekarski wspomagają pracę wątroby i przewodu pokarmowego. Łopian większy oraz bratek trójbarwny oczyszczają i poprawiają kondycję skóry. Koper włoski eliminuje kolki, praca jelit stymulowana jest przez tamaryndowiec, śliwkę, jabłko i winogrona. Zielona herbata ogranicza działanie wolnych rodników i wraz z morszczynem dodatkowo wzmacnia działanie wszystkich składników preparatu. Trzytygodniowy program zagwarantuje usunięcie toksyn i pozbycie się zanieczyszczeń z naszego organizmu.

MethodDraine Detox
Specjalnie dobrana kompozycja ziół i roślin sprawiają, że zarówno MethodDraine Detox, jak i MethodDraine Minceur działają w sposób łagodny i jednocześnie efektywny, nie zakłócając codziennego funkcjonowania organizmu. Produkty uzyskały rekomendację Europejskiego Centrum Leczenia Otyłości Dzieci i Dorosłych w Warszawie. MethodDraine Detox został doceniony przez konsumentów i otrzymał Nagrodę Zaufania Złoty Otis 2007.Preparaty linii MethodDraine Minceur i MethodDraine Detox dostępne są bez recepty.

Producentem suplementów jest belgijskie Laboratoires Ortis. Firma działa na rynku od 1958 roku. Jej produkty oparte są wyłącznie na naturalnych, roślinno-ziołowych recepturach, opracowywanych pod ścisłym nadzorem naukowców.W Polsce wyłącznym dystrybutorem produktów Ortis jest firma lifetech sp. z o.o.

Dodatkowych informacji udziela:
Magdalena Figurna, On Board Public Relations, ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa, tel. 022 321 51 00, fax 0 22 321 51 01, e-mail: mfigurna@onboard.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *