Wieczór kawalerki w Krakowie? Wybierz jedną z największych atrakcji ostatnich miesięcy!

Organizacja wieczoru kawalerskiego nigdy nie jest zadaniem prostym. Jako organizatorzy tego wyjątkowego wieczoru, zawsze chcemy zadbać o to, by był to czas wyjątkowy, pełny atrakcji oraz po prostu niezapomnienie dla przyszłego Pana Młodego, aż do końca życia! Co jednak w takim razie wybrać, skoro wiele atrakcji, często wybieranych właśnie na wieczory kawalerskie, wydaje nam się popularna, oklepana czy po prostu mało zaskakująca?Znakomitym wyborem okaże się oferta krakowskiego klubu BAD AXE. W tym wypadku będziemy mogli rzucać siekierami do celu! To rozrywka, która w naszym kraju nie jest jeszcze tak popularna, jednak w USA czy krajach Europy Zachodniej ma ona już wielu swoich fanów. Siekierami rzuca nawet sam Arnold Schwarzenegger, nic więc dziwnego, że rozrywki właśnie tego typu chce spróbować naprawdę wiele osób. Będzie to więc naprawdę oryginalne rozwiązanie, jeżeli poszukujemy atrakcji na wieczór kawalerski w Krakowie!

Krakow stag do

Klub BAD AXE ma naprawdę wiele zalet, które sumarycznie składając się na ofertę idealnie dopasowaną właśnie dla osób organizujących wieczory kawalerskie. Warto jednak wiedzieć, że to nie jedyne rodzaje imprez, które można tu zorganizować. Również wile osób decyduje się na BAD AXE, jeżeli organizują imprezy firmowe w Krakowie (z dużym naciskiem na imprezy integracyjne, idealne dla mniejszych firm czy poszczególnych zespołów) czy w końcu urodziny – w tym przypadku BAD AXE sprawdzi się idealnie jako miejsce, w które zaprosimy naszych znajomych, jak i również przestrzeń, w której zostanie zorganizowana impreza-niespodzianka dla samego solenizanta!

Co jednak wyróżnia ofertę, jak i sam klub BAD AXE na tle swojej konkurencji?

Cena – jest naprawdę niska! Chociaż zależy od tego, ile osób odwiedzi klub i ile torów zostanie zarezerwowanych, w praktyce ceny zaczynają się już od 50 zł za osobę! Jest to kwota naprawdę symboliczna, dzięki czemu cała zabawa nie nadszarpnie zbytnio budżetu na organizację całego wieczoru kawalerskiego!

Czas zabawy – w BAD AXE będziemy mogli spędzić do dwóch godzin. To idealny czas na jedną wizytę i rzucanie siekierami – dzięki temu uczestnicy poczują delikatne zmęczenie, ale połączone z adrenaliną i podekscytowaniem. Z tego powodu BAD AXE sprawdzi się jako dodatkowa atrakcja, przed właściwą zabawą w jednym z krakowskich klubów!

Własny alkohol – oto kwestia, która na pewno wielu zainteresuje i pozytywnie zaskoczy. W klubie BAD AXE można bowiem posiadać swój alkohol! Nie ma opcji na jego zakup na miejscu – w tym przypadku czekają na nas tylko napoje bezalkoholowe – jednak ciężko wyobrazić sobie początek wieczoru kawalerskiego właśnie bez niego. Z tego powodu warto przynieść swój – wtedy nie tylko będziemy mogli pić to, co najbardziej lubimy, ale również będziemy mogli kupić go w naprawdę preferencyjnej cenie, w dowolnie wybranym przez siebie miejscu, stąd też koszty całej zabawy znów nie będą zbyt wysokie!

Bezpieczeństwo – o ile rzucanie siekierami może wydać się odrobinę niebezpieczne, warto pamiętać o tym, że poszczególne tory są od siebie odpowiednio oddzielone oraz spełniają wszystkie niezbędne wymogi bezpieczeństwa. Dodatkowo, każdy z uczestników zabawy przechodzi szkolenie, dzięki czemu może on rzucać siekierami do celu w sposób nie tylko bardzo skuteczny, ale przede wszystkim bezpieczny dla niego oraz innych uczestników zabawy. Co więcej, cały lokal wyposażony jest w czujniki, alarmy, kamery czy nawet hydrant – dzięki temu każdy z gości może być pewien, że klub BAD AXE jest miejscem po prostu bardzo bezpiecznym!

Lokalizacja – dla wielu osób, które organizują wieczór kawalerski, będzie to kwestia niezwykle kluczowa. W tym przypadku mamy bowiem do czynienia ze ścisłym centrum Krakowa, klub znajduje się bowiem przy ul. Basztowej 10. Ma to dwie zasadnicze zalety – jest to idealne miejsce na spotkania, dojazd będzie dogodny dla gości ze wszystkich części Krakowa lub jego okolic, dodatkowo każdy, kto przyjeżdża z innej części Polski, z Dworca Głównego dostanie się do BAD AXE naprawdę szybko i tanio – w praktyce te dwa miejsca dzieli raptem jeden przystanek komunikacji miejskiej!

Klimatyzowany lokal – klub BAD AXE wyposażony jest w klimatyzację, dzięki czemu możemy być pewni, że niezależnie od tego, ile osób znajduje się w klubie i jakie warunki atmosferyczne występują w danej chwili, każdy z uczestników zabawy może być pewien niezwykle komfortowych warunków i przyjemnej temperatury, które są w końcu niezbędne, by rzucać siekierami z przyjemnością!

Ilość osób – w przypadku BAD AXE, w klubie w jednej chwili może znajdować się do 30 osób – jest to więc ilość naprawdę pokaźna, dzięki czemu lokal sprawdzi się nie tylko w przypadku naprawdę sporych wieczorów kawalerskich, ale również wspomnianych wcześniej imprez urodzinowych czy imprez firmowych, w tym też tych integracyjnych!

Dodatkowy catering – jeżeli tylko chcemy, możemy zdecydować się na dodatkowy catering, który będzie idealnie dopasowany do naszych wymagań. Aby to jednak zrobić, trzeba skontaktować się z klubem przynajmniej kilka dni przed właściwą wizytą, obsługa musi mieć bowiem czas, aby catering ten zorganizować.

Fotobudka i zawody we wbijaniu gwoździ – na miejscu czeka na nas również kilka dodatkowych atrakcji. Jedną z nich jest dostęp do fotobudki oraz strojów wikingów, dzięki czemu każdy z uczestników wieczoru kawalerskiego będzie mógł zrobić sobie naprawdę szalone zdjęcia, z drugiej strony możemy zdecydować się również na zawody we wbijaniu gwoździ – co ważne, obie te atrakcje są już wliczone w cenę!

Widać, że w BAD AXE może dziać się napraw wiele. Jest to idealne miejsce na pierwsze atrakcje w ciągu wieczoru kawalerskiego, co podkreśla bardzo wielu klientów. Więcej o ofercie klubu BAD AXE możemy dowidzieć się na ich stronie internetowej, na którą już teraz serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *