Zakupy ze stylistką, czyli metamorfoza pod okiem profesjonalistki

Jeszcze do niedawna praca stylistek kojarzyła się tylko ze światem showbiznesu. Dziś każda z pań może sobie pozwolić na taki luksus i skorzystać z modowych porad profesjonalistki nawet bezpłatnie. Duże centra odzieżowe, takie jak np. Klif oferują swoim klientkom usługę darmowych konsultacji ze stylistami i pomoc przy zakupach.

Stylistka prawdę Ci powie

My kobiety lubimy dobrze wyglądać, a szczególnie liczy się dla nas strój w pracy i na wielkie wyjścia. Wciąż zmieniające się trendy modowe sprawiają, że gubisz się w gąszczu ubrań. Przez to na zakupach ubraniowych spędzasz znacznie więcej czasu, niż byś chciała. Idealnym rozwiązaniem okazuje się więc zatrudnienie osobistej stylistki. Profesjonalistka podpowie Ci, co akt ualnie proponuje świat mody, w jakich kolorach i fasonach wyglądasz najlepiej, a także pomoże w zrobieniu zakupów. Dzięki personal shopper skrócisz swoją wizytę w centrum handlowym i wydasz mniejszą kwotę na ubrania, niż gdybyś sama uzupełniała swoją garderobę. Oprócz tego, stylistka wybierze dla Ciebie tylko takie stroje, które rzeczywiście będziesz nosić. Ile to razy zdarzyło się, że wróciłaś do domu z kilkoma siatkami nowych rzeczy, a regularnie nosisz z nich tylko 3 lub 4? Przymierzając ubrania w sklepie, nie zastanawiałaś się z czym będziesz je łączyć i czy założysz je więcej niż 1 raz.

Profesjonalna stylistka http://gdynia.klif.pl/moda/konsultacje-stylistki/ doskonale zna się na aktualnych trendach modowych i podpowie Ci, w czym najlepiej wyglądasz. Dobierając tylko kilka bluzek, spódnice i spodnie, stworzy stylizacje pasujące na różne okazje. Porady stylistki będą nieocenione, jeśli np. po dłuższej przerwie wracasz do pracy. Być może masz w swojej szafie biznesowe stroje, jednak moda idzie do przodu. To, co 2-3 lata temu uznawano za hit, dziś może zupełnie nie pasować do biurowych trendów.

Kiedy zatrudnić stylistkę?

Z bezpłatnych porad stylistów skorzystasz w dużych centrach modowych, np. takich jak Klif. Nie musisz nawet zatrudniać stylistki i płacić za jej usługi. Wystarczy, że zapiszesz się na darmowe konsultacje http://klif.pl/moda/pakiet-konsultacji/.

Porady profesjonalistki przydadzą się Tobie, jeśli poszukujesz swojego unikalnego stylu i chcesz nauczyć się dobierać ubrania do swojej sylwetki i charakteru. Czasami, choć kolor bluzki czy spódnicy pasuje do Twoje urody, drażni Cię ze względu na swoją intensywność. Stylistka już przy pierwszych przymiarkach nowych strojów zorientuje się, jaki masz temperament i co Ci się podoba. Jeśli kolor czerwony wydaje Ci się zbyt wyzywający, ale chcesz spróbować czegoś nowego, konsultantka wizerunku zaproponuje Ci dodatki w takim kolorze, a nie np. czerwoną sukienkę czy czerwone spodnie.

Stylistka okaże się pomocna, jeśli chcesz wyglądać lepiej, a z trudem przychodzi Ci dobieranie strojów do swojej sylwetki. Bo jak ubrać się z klasą, a jednocześnie zamaskować niedoskonałości figury i wyeksponować wszystkie swoje atuty? Dzięki poradom stylistki obeznanej w centrach handlowych w Warszawie zrobisz zakupy sprawniej, niż gdybyś wybrała się na nie sama czy z koleżanką. Konsultantki z Klifu oprócz tego, że udzielą Ci profesjonalnych wskazówek, jak się ubierać i nie wydawać na to majątku, zabiorą Cię do sklepów, w których otrzymasz dodatkowe zniżki.

Dlaczego warto zatrudnić stylistkę przed ważnym spotkaniem?

Spotkanie z klientem czy rozmowa kwalifikacyjna mogą stać się okazją do zainwestowania w siebie i uzupełnienia swojej garderoby o kilka nowych strojów. Samodzielne zakupy, zwłaszcza jeśli nie interesujesz się modą, mogą tylko Cię sfrustrować. Elegancka ołówkowa spódnica i biała bluzka wystarczą, czy lepsza będzie dopasowana sukienka z kołnierzykiem? Jeśli wybór codziennych stylizacji sprawia Ci trudności, ubranie się na biznesowe spotkanie tym bardziej będzie dla Ciebie kłopotliwe. Dlatego w takim przypadku najlepiej skorzystać z porady stylistki. I nawet jeśli będziesz musiała zapłacić za jej usługi, warto to zrobić. Do domu przyniesiesz tylko stroje, które będziesz nosić, a nie takie, które przypadkiem wpadły Ci w ręce, np. ze względu na promocyjną cenę. Kreatorka wizerunku zadba o to, żebyś w nowych kreacjach czuła się swobodnie, ale jednocześnie bardzo kobieco.

Kupując ubrania, kierujesz się od lat wypracowanym stylem, który wydaje Ci się najlepszy. Zapominasz jednak o tym, że jako kobieta masz wiele atutów wartych wyeksponowania. Weź więc przykład z Włoszek i z pomocą stylistki kup odzież, która wydobędzie z Ciebie ukryte piękno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *