Zatrzymaj czas z Lirene!

Skóra wygląda młodo wówczas, gdy zachowana zostaje homeostaza, czyli równowaga między zachodzącymi w niej procesami. Niestety wraz z upływem czasu równowaga ta ulega zaburzeniu. W rezultacie skóra traci elastyczność, staje się sucha, pojawiają się zmarszczki… Aby temu przeciwdziałać marka Lirene stworzyła specjalną serię Skin Balance, której składniki równoważą procesy zachodzące w skórze.

Specjalnie opracowany składnik serii Skin Balance – HomeostatineTM jest aktywnym kompleksem dwóch naturalnych substancji, pochodzących z andyjskiego drzewa TARA oraz alg Enteromorpha compressa, otrzymanym w drodze innowacyjnego procesu technologicznego. Kompleks ten równoważy procesy syntezy i rozkładu w skórze, aktywuje cytokiny odpowiedzialne za stymulację syntezy kolagenu oraz hamuje procesy jego degradacji. HomeostatineTM zawieszona w trójwymiarowej siatce i stopniowo uwalnia składniki aktywne w głąb skóry, co powoduje skuteczniejsze, długotrwałe działanie produktów serii Skin Balance. Dzięki temu produkty z nowej linii Skin Balance przywracają procesy równowagi w skórze, przeciwdziałają powstawaniu zmarszczek oraz redukują zmarszczki już istniejące, zachowując tym samym młodość skóry.

Teraz możemy cieszyć się piękną, gładką i promienną skórą!

W skład serii Skin Balance wchodzą następujące produkty:

Witalizujący krem na dzień zachowujący młodość skóry:
Podstawą skuteczności kremu na dzień są zawarte w nim składniki czynne. HomeostatineTM stopniowo uwalnia składniki aktywne w głąb skóry, a hialuronian sodu i gliceryna wygładzają i przywracają skórze utraconą elastyczność. Zawarty w kremie olej migdałowy odtwarza naturalną warstwę ochronną, a filtry UVA i UVB (SPF 15) chronią skórę przed szkodliwym promieniowaniem. Krem działa przeciwzmarszczkowo i eliminuje istniejące już zmarszczki. Efektem stosowania jest wygładzona i promienna skóra.


Poj. 50 ml, cena 24,90 zł

Odżywczy krem na noc zachowujący młodość skóry:
Krem na noc odżywia skórę, zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek, jak również pomaga redukować już istniejące. Zawarty w kremie kompleks HomeostatineTM równoważy procesy syntezy i rozkładu w skórze, olej babassu zapewnia utrzymanie prawidłowego poziomu nawilżenia, a lanolina odbudowuje naturalny płaszcz lipidowy skóry i delikatnie natłuszcza. D-pantenol zawarty w formule kremu stymuluje wzrost i odnowę komórek. Efektem działania kremu jest doskonale odżywiona i wygładzona skóra.


Poj. 50 ml, cena 24,90 zł

Rozpromieniający krem pod oczy zachowujący młodość skóry:
Zawarte w kremie pod oczy składniki czynne dają widoczne efekty wygładzenia i uelastycznienia skóry. HomeostatineTM dba o zachowanie równowagi w skórze. AquaticTM i hialuronian sodu, dzięki silnym właściwościom nawilżającym i wygładzającym uelastyczniają skórę oraz zapobiegają jej wiotczeniu. Dzięki obecności wosku z oliwek oraz oleju babassu, skóra wokół oczu jest odżywiona i delikatnie natłuszczona.

Poj. 15 ml, cena 17,90 zł

Delikatne mleczko do demakijażu twarzy i oczu zachowujące młodość skóry:
Podobnie jak w pozostałych produktach serii Skin Balance, w mleczku także głównym składnikiem czynnym jest HomeostatineTM, która przywraca równowagę w skórze. Ponadto kosmetyk zawiera d-pantenol wykazujący działanie stymulujące wzrost i odnowę komórek skóry.  Mleczko nie tylko doskonale usuwa makijaż nawet ten wodoodporny i oczyszcza skórę, ale także nawilża, odżywia oraz ujędrnia skórę.

Poj. 200 ml, cena 11,90 zł

Dodatkowych informacji udziela:
Dorota Bernat
Specjalista PR – marki ekonomiczne
Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris SA
ul. Armii Krajowej 12, 05-500 Piaseczno
tel. +48 (0) 22 717 13 15, kom. +48 696 49 44 47
www.lirene.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.