Portal randkowy, czyli jak znaleźć miłość w sieci?

Z każdym rokiem wzrasta odsetek par, które poznały się za pośrednictwem Internetu. Kiedyś umówienie się z obcą osobą poznaną na portalu społecznościowym wywoływało jedynie strach i obawy, dzisiaj mało kto ma jakiekolwiek obiekcje względem pójścia na randkę z nieznajomym. Z myślą o ludziach odważnych, otwartych na ludzi i chętnie nawiązujących nowe znajomości powstały portale randkowe, na których spotkać można zarówno ludzi nastawionych na zabawę, jak i długotrwałe relacje oparte na miłości i zaufaniu.

Dlaczego warto spróbować?

Z pewnością nie raz minąłeś na ulicy lub w galerii handlowej osobę, która wydała Ci się ciekawą, ale nie miałeś odwagi zrobić pierwszego kroku i nawiązać z nią kontaktu. Być może żałowałeś, ale raczej los nie dał Ci już drugiej szansy na naprawienie swojego błędu. Nietrudno jest się też domyślić dlaczego nie spróbowałeś. Brakło Ci odwagi, odczuwałeś strach przed odrzuceniem, bałeś się, że Twoją ewentualną porażkę zobaczy kilkoro obcych Ci ludzi.

Wszystkie te obawy jednak odchodzą w zapomnienie, gdy naszym oczom ukazuje się zdjęcie pięknej kobiety lub przystojnego mężczyzny w sieci. Portal randkowy to takie miejsce, gdzie wielu z nas nabiera odwagi, której tak często brakuje w codziennym życiu. Przyznaj sam, że łatwiej jest znieść porażkę poniesioną w sieci, gdy potencjalna wybranka nie odwzajemni zainteresowania i po prostu nie odpisze, niż przeboleć pogardę okazaną przez niezbyt uprzejmą kobietę na ulicy.

Jak wykreować swój wizerunek?

Swoją przygodę z portalem randkowym rozpoczynamy od założenia konta, dzięki któremu zyskamy dostęp do wszystkich możliwości, jakie oferuje nam dany serwis. To właśnie na tym koncie umieścimy swoje zdjęcie i napiszemy kilka słów o sobie. Pamiętaj, że zarówno fotografia, jak i krótki opis Twoich pasji i zainteresowań wzbudzi zainteresowanie i ciekawość płci przeciwnej albo sprawi, że inni użytkownicy portalu będą omijać Cię szerokim łukiem. Zadbaj więc o to, by opis Twojej osoby był barwny i przede wszystkim nie mijał się z prawdą. Jeśli dodasz w nim jakiekolwiek kłamstwa dotyczące Twojego życia to możesz być pewien, że prawda prędzej czy później i tak ujrzy światło dzienne, a Ty przekonasz się na własnej skórze, jak łatwo jest zepsuć dobrze zapowiadającą się relację. Dlatego przywiązuj dużą uwagę zarówno do zdjęć, które publikujesz, jak również treści, które są do nich swego rodzaju dodatkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *