Zdrowie dzieci spędza rodzicom sen z powiek. Na liście chorób, które mogą zaatakować nasze pociechy, zarówno najmłodsze, jak i starsze, są również afty – znane niestety większości z nas.

– Afty mają postać niewielkich ubytków śluzówki czy kraterów otoczonych czerwoną obwódką. Mogą występować na wewnętrznej powierzchni policzków, warg i na dziąsłach. Dotknięte nimi dziecko skarży się na ból, staje się marudne, traci apetyt. Dlatego tak ważne jest  zastosowanie środka, który pozwala na możliwie szybkie gojenie się zmian – mówi prof. dr hab. med. Jacek Szepietowski z Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, Prezes Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Rozpuszczalny plasterek After RemeSense to rewolucyjny na polskim rynku sposób na tę dolegliwość. Dzięki zawartym w nim aktywnym składnikom bardzo szybko likwiduje towarzyszący aftom ból i przyspiesza proces ich gojenia. Po nałożeniu plasterek dokładnie przywiera  do błony śluzowej, tworząc warstwę ochronną między zakażonym obszarem a jamą ustną, która pozwala izolować zmienione chorobowo miejsce, np. od jedzenia.

W stosunku do niektórych obecnych na rynku preparatów, produkt wyróżnia się efektywnością działania. W ciągu kilku godzin od zastosowania After RemeSense, uwalniane są aktywne składniki, następnie plasterek rozpuszcza się, przynosząc dziecku upragnioną ulgę. Co istotne dla rodziców – nierozpuszczone części plasterka dziecko może bezpiecznie połknąć.

Warto podkreślić, że plasterki After RemeSense mogą być stosowane u dzieci powyżej czwartego roku życia, pod nadzorem dorosłych. Stosowanie produktu u młodszych dzieci należy skonsultować z lekarzem.

Wszystko o rozpuszczalnych plasterkach: www.dlatwoichust.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *