Bądź piękna z erodzina.com – informacja prasowa

Jednocześnie portal erodzina.com pozyskał nowego partnera strategicznego makijaz.net. Współpraca wpłynęła pozytywnie na rozwój działu „Uroda i Styl” na łamach erodzina.com oraz przyczyni się do szerszego rozwoju zagadnień związanych z urodą na naszych łamach.

Oto co mówi redakcja portalu rodzinnego erodzina.com:
Nasz portal skierowany jest do rodzin, matek oraz wszystkich kobiet. Obok informacji z zakresu zdrowia, ciąży i porodu, wychowania dzieci oraz  kuchni nie mogło zabraknąć publikacji związanych z urodą. Pragniemy by nasz portal erodzina.com był źródłem porad dla naszych Użytkowników oraz wciąż ich zadziwiał. Strategiczne posunięcie jakim było rozpoczęcie współpracy z makijaż.net będzie miało wpływ na kolejne działania, które planuje erodzina.com. Proszę pamiętać, że miarą sukcesu dla erodzina.com jest zadowolenie naszych użytkowników.

Już za kilka dni rusza wielka majowa promocja wyłącznie dla użytkowniczek portalu erodzina.com. Teraz każda kobieta chcąca skorzystać z porad wizażysty lub stylisty naszego partnera otrzyma 5% kupon rabatowy na usługi makijaż.net. Oferta skierowana jest do wszystkich kobiet oraz do „młodych par”, które mogą skorzystać z pełnej stylizacji ślubnej lub makijażu ślubnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *