Bestsellery na zimę – 5 książek, które umilą długie wieczory

Zbliża się zima, a co za tym idzie – szybciej zapada zmrok. Po powrocie z pracy nie ma już czasu na spacery, dlatego lepiej sięgnąć po książkę. Poniżej prezentujemy 5 bestsellerowych tytułów, które warto znać.

Leśna polana – Katarzyna Michalak

Katarzyna Michalak to polska pisarka, która ma na swoim koncie ponad trzydzieści bestsellerów. Biorąc pod uwagę opinie polskich czytelników, wyprzedziła takich światowych autorów jak: Stephen King, Paulo Coelho czy Nora Roberts.

„Leśna polana” to najnowsza książka Michalak. Napisana lekkim językiem, traktuje o bardzo poważnych sprawach. Warto po nią sięgnąć.

Odkryj wszystkie książki Katarzyny Michalak: http://www.gandalf.com.pl/os/michalak-katarzyna

ksiazki

Saga rodu Courteneyów – Wilbur Smith

Wilbur Smith to angielski pisarz, którego książki sprzedały się na świecie w ponad 120 mln egzemplarzy. Warto sięgnąć choćby po „Sagę rodu Courteneyów”- cykl obejmujący 14 książek z takimi tytułami jak m.in.: „Drapieżne ptaki”, „Złoty lew”, „Ostatnie polowanie”.

Wejdź do świata Wilbura Smitha: http://www.gandalf.com.pl/os/smith-wilbur

Kryminały Henninga Mankella

Henning Mankell to szwedzki pisarz, którego nie trzeba przedstawiać miłośnikom literatury – a zwłaszcza kryminałów. Jak nikt inny potrafi budować napięcie, dzięki czemu jego książki cieszą się ogromną poczytnością na całym świecie. Uznawany za jednego z mistrzów szwedzkiego kryminału, który bardzo często porusza tematy społeczne.

Z jego twórczością powinni zapoznać się także czytelnicy, którzy do tej pory nie sięgali po kryminały. Po lekturze jego książek, ten gatunek stanie się Twoim ulubionym.

Poznaj najważniejsze książki Henninga Mankella: http://www.gandalf.com.pl/os/mankell-henning

Powieści Philippy Gregory

Philippa Gregory to angielska pisarka urodzona w Kenii. Ma na swoim koncie wiele książek, obok których nie mogą przejść obojętnie fani powieści inspirowanych prawdziwymi zdarzeniami. Doskonale skomponowana proza, która wiernie odwzorowuje realia dawnych lat sprawia, że kunsztem autorki zachwycają się czytelnicy na całym świecie.

Sięgnij po książki z serii „Saga Laceyów” czy „Dwór Tudorów” oraz inne: http://www.gandalf.com.pl/os/gregory-philippa

Science-fiction w wydaniu Davida Webera

Na koniec gratka dla miłośników gatunku science-fiction, a konkretniej – militarnej odmiany. Wystarczy sięgnąć po książki Davida Webera, by przenieść się w zupełnie inny świat.

Autor ma na swoim koncie aż 22 tytuły, które trafiły na listę bestsellerów gazety New York Times. Łączny nakład jego książek przekroczył 7 mln egzemplarzy. Te liczby mówią same za siebie…

Sprawdź więcej książek Davida Webera: http://www.gandalf.com.pl/os/weber-david

Rozsiądź się więc wygodnie w fotelu i… poznaj najlepsze i chętnie wybierane książki. Życzymy przyjemnej i wciągającej lektury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *