BodyCoffee to unikalna kolekcja produktów do pielęgnacji ciała opartych na bazie kawy. Inspiracją do jej stworzenia był oryginalny rytuał peelingu kawowego znanego w rosyjskich łaźniach i receptury rdzennych Amerykanów sprzed trzech tysięcy lat.

Fenomenalna marka
Marka BODYCOFFE powstała w 2001 roku w Kalifornii (USA).Jej oryginalność od razu została doceniona w całych Stanach Zjednoczonych. Produkty BODYCOFFEE otrzymały prestiżową nagrodę „Best New Product Award” na nowojorskich targach Ex-Tracts Tradeshow i podbiły amerykańskie media, które aż do dzisiaj piszą o fenomenie kawowych kosmetyków. Na temat BODYCOFFEE powstało kilkadziesiąt publikacji w najbardziej prestiżowych pismach: ELLE, Glamour, Marie Claire, InSIDE, People, U.S. News, Washington Post Express. Ale nie tylko. W BODYCOFFEE zakochały się też gwiazdy Hollywood, takie jak Julia Roberts, która do pielęgnacji swojej skóry używa kawowych kosmetyków.

Dlaczego kawa?
Podstawowym składnikiem aktywnym produktów są zmielone ziarna kawy Arabica i Mocha oraz ich ekstrakty, które znane są z wyjątkowych właściwości terapeutycznych: pomagają zwalczyć cellulit i zredukować zmarszczki; chronią przed wolnymi rodnikami walcząc z widocznymi oznakami starzenia; są naturalnym filtrem UV oraz neutralizują i absorbują nieprzyjemne zapachy pozostawiając skórę świeżą i czystą. Oprócz tego receptura każdego produktu wzbogacona jest też specjalnie dobranymi, całkowicie naturalnymi składnikami: oliwą z oliwek, ziarnami konopii, wyciągiem z masła Shea, solą z Morza Martwego, ekstraktami ziołowymi i olejkami eterycznymi.

Ekskluzywne rytuały
BodyCoffee proponuje dwie kolekcje: profesjonalną (dla ośrodków SPA) oraz do pielęgnacji domowej. W skład pierwszej wchodzi sześć ekskluzywnych zabiegów, które pozwalają doświadczyć unikalnej pielęgnacji kawowej: Espresso Detox (zabieg detoksykująco-antycellulitowy), Mocha Exfoliation (zabieg złuszczający), Cappuccino Experience (luksusowy zabieg regenerujący) oraz rytuał peelingu, manicure i pedicure. Zabiegi pobudzają siły witalne, poprawiają mikrokrążenie, relaksują mięśnie i pobudzają umysł.

Domowe SPA
Druga kolekcja przeznaczona jest do pielęgnacji domowej. W jej skład wchodzi dziewięć rodzajów produktów m.in.. mleczko, olejki, balsamy, mydła zwykle i złuszczające, i błyszczyki do ust, a także oryginalne akcesoria, które zamienią Twój dom w prawdziwą oazę SPA i pozwolą cieszyć się kosmetykami BodyCoffee w podróży (kosmetyczka z mini-produktami).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *