To najnowocześniejszy zabieg medycyny estetycznej. Oferuje go coraz większa liczba dobrych salonów. Zobacz, czym się charakteryzuje.

Wciąż dążymy do perfekcji. Opracowywane są coraz to nowsze, oferujące coraz to lepsze efekty. Tym razem nowością jest zabieg GENEO+. To idealny sposób na złuszczenie skóry. Jeśli więc myślisz o zafundowaniu sobie dobrej jakości zabiegu, który odmłodzi i odświeży skórę, to powinnaś pomyśleć właśnie o tym.

Na czym polega zabieg?

Czy wiesz, że ten zabieg został zainspirowany gorącymi źródłami wody? Jest to nic innego, jak bardziej zaawansowana pielęgnacja skóry. Odmładza, odświeża i poprawia jędrność. Zabieg wykorzystuje bąbelki powietrza. Są one wzbogacone o wysokie stężenie dwutlenku węgla. Udowodniono, że ma on pozytywny wpływ na skórę. Substancja działa na powierzchni skóry. Jej zadanie polega na zwiększenie przepływu krwi, a tym samym pobudzenie komórek. Zwiększa krążenie krwi, a co za tym idzie – jest lepiej ukrwiona, szybciej się regeneruje. Stary naskórek się złuszcza. To podstawa do wykonywania innych zabiegów odżywczo – pielęgnacyjnych. Tak przygotowana skóra lepiej wchłania i przyswaja składniki aktywne. Zabieg taki można wykonać na twarzy, szyi, dekolcie.

Jak to wygląda?

Jeśli obawiasz się zabiegu, zastanawiasz się, jakie urządzenia są wykorzystywane do tego celu, to nie masz się co martwić. Zabieg GENEO+ przypomina masaż. Trwa on około 15 minut. Najpierw w miejscach, gdzie będzie on wykonywany, nakłada się żel. Specjalista, wykonujący zabieg rozprowadzi go kolistymi ruchami. Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnej głowicy. Po jego wykonaniu możesz odczuwać delikatne pieczenie. Po kilkunastu minutach ono ustępuje. Specjalista medycyny estetycznej wykonuje również delikatny masaż, który ukoi skórę. Dzięki temu zregeneruje się ona jeszcze szybciej.

Dla kogo taki zabieg?

GENEO+ to rozwiązanie dla osób, które chcą poprawić elastyczność swojej skóry. Sprawdzi się on również w sytuacji, kiedy skóra jest odwodniona, ziemista, pozbawiona blasku, posiada drobne zmarszczki, powierzchowne przebarwienia, a nawet rozszerzone ujścia gruczołów łojowych. Przeciwskazaniami do wykonywania zabiegu mogą być jedynie aktywne stany zapalne, kuracja retinoidami, ciąża, rany na skórze, zaburzenia naczyniowe, układu nerwowego, krążenia. Jeśli w najbliższym czasie przechodziłaś jakiekolwiek zabiegi medycyny estetycznej, również należy odczekać minimum kilka tygodni. Zabieg można wykonywać również przed tzw. „wielkim wyjściem”. Skóra jest rozświetlona, wygładzona. Nie ma potrzeby jej długiej regeneracji.

Taki zabieg wykonasz w Klinice Medycyny Estetycznej Estetican: http://estetican.pl/geneo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *