Co dla chłopca na Zajączka? Mamy propozycję

Kto z nas nie chciał w dzieciństwie zostać mistrzem ninja i z szybkością światła przeskakiwać między budynkami lub być nieuchwytnym dla zwykłych ludzi? Chyba każdy chłopiec marzy o byciu sprytnym wojownikiem, który walczył po stronie dobra. Pozwól swojemu dziecku przeżyć niesamowitą przygodę dzięki wyjątkowemu zestawowi klocków LEGO Ninjago. W sklepie Toys”R”Us  wybrane kolekcje w kwietniu tańsze są o 50%. To idealna okazja na prezent wielkanocny.

Być jak dzielny ninja

LEGO Ninjago to świetny sposób na zabawę dla całej rodziny. Bogate zestawy klocków pozwalają na układanie dowolnych konstrukcji, pojazdów i elementów przestrzennych. Dziecięca wyobraźnia oraz dostępne kolekcje sprawią, że niesamowite przygody wojowników ninja będą trwać wiele godzin i przyniosą frajdę dla wszystkich domowników. Pozwól swojemu dziecku przenieść się w świat dzielnych bohaterów, gdzie dobro zwycięża zło. LEGO Ninjago to zestaw klocków idealnych dla każdego chłopca, który pragnie być odważnym wojownikiem  i przeżyć niezapomniane przygody. Na podstawie wspomnianej kolekcji powstał także specjalny serial, wyprodukowany przez duńsko-amerykańską markę LEGO. Twoje dziecko z pewnością będzie zachwycone oryginalnym prezentem z okazji zbliżającej się Wielkanocy.

Bezpieczeństwo podczas zabawy

Klocki LEGO wykonane są z najwyższej jakości produktów, przy zachowaniu dbałości o najmniejszy szczegół. Są bezpieczne dla dzieci, co potwierdzają odpowiednie atesty, jakie posiada produkt. To świetne rozwiązanie zarówno dla najmłodszych, jak i kilkulatków. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. LEGO to klocki przystosowane dla najbardziej wymagających klientów. Poszczególne zestawy można rozszerzać dowolną ilością dodatków, łączyć ze sobą i budować niesamowity świat, pełen przygód oraz wspaniałych emocji. LEGO Ninjago sprawdzi się tez jako rozrywka dla całej rodziny. Czas spędzony wspólnie w okresie Wielkanocy będzie jeszcze bardziej urozmaicony i wyjątkowy. Warto skorzystać z promocji, jaką znajdziecie w sklepach Toys”R”Us.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *