Saturator do wody – woda gazowana w domu, zawsze gdy tylko masz na nią ochotę

Saturator do wody to woda gazowana w domu, zawsze gdy tylko masz na nią ochotę. Idealne na upały i nie tylko! Lubisz wodę gazowaną i napoje gazowane? I nagle nie ma żadnego plastiku w domu, cała woda z bąbelkami wyszła? Tak wiemy, że to się często zdarza. Ale jest lekarstwo na brak bąbelków w domu. Zakup własnego saturatora do wody.

Czym jest saturator do wody – syfon

To bardzo stare urządzenie, to syfon do wody wprowadzający gaz CO2 (bąbelki) do naszej wody. Urządzenie działa bez prądu za pomocą naboju z CO2 pod dużym ciśnieniem.

Możemy z saturatora korzystać wszędzie, wystarczy zabrać go ze sobą na działkę czy urlop. To kolejny ewenement tego urządzenia. Bez prądu, wystarczy zwykła woda z kranu, którą zmienimy w wodę gazowaną. Do tego saturator pozwala nam na wybór natężenia gazowania. Wolisz wodę mniej gazowaną, to mniej CO2 dodajesz.

Ale który saturator do wody wybrać?

Na rynku mamy multum saturatorów różnych producentów. Nie wiesz, który saturator do wody będzie najlepszy? Spokojnie, mamy dla Ciebie Ranking saturatorów do wody – modele 2022.

W rankingu znajdziesz najnowsze modele, nowe technologie i najciekawsze porady jak podejść do wyboru urządzenia. Z tego rankingu dowiesz się wszystkiego o saturatorach, akcesoriach, cenie urządzenia i cenie używania go na co dzień.

Ale to nie koniec, dzięki specjalnym syropom możesz przygotować własne Pepsi, 7UP czy CocaCole. A gdy zapragniesz poeksperymentować, nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć własne napoje gazowane.

Saturator do wody, to świetny pomysł na pyszną wodę gazowaną przez cały rok!

Wybór saturatora nie musi być trudny

Warto wybrać sprawdzonego producenta i dobry model. Najtańsze saturatory zaczynają się od 250zł a górna cena to nawet 1100zł. Zarówno model za 250zł jak i ten za 1100zł da niemal identyczną wodę.

Ale kupując saturator, warto sprawdzić jaką pomoc i akcesoria dostarcza producent. Ważny jest również koszt naboju z CO2.

Potrzebujesz pomoc w wyborze saturatora? Skorzystaj z naszego Rankingu saturatorów:

Saturator to inwestycja na wiele lat, warto więc wybrać urządzenie, do którego kupimy odpowiedniej wielkości butelki. Dobrze, jeśli będzie również je można myć w zmywarce. Ułatwi to utrzymanie ich w czystości.

Z saturatorem zadbasz o środowisko naturalne

Nie tyko skończy się noszenie zgrzewek wody gazowanej do domu. Z saturatorem, również zadbasz o środowisko naturalne! Koniec z plastikowymi butelkami PET, które po wypiciu wody lądują w śmieciach.

Saturator działa z butelkami wielokrotnego użycia! Życie stanie się nie tylko łatwiejsze, ale również ograniczysz produkcję śmieci i zadbasz o środowisko.

A co najlepsze, dbanie o środowisko w tym przypadku, jest łatwiejsze niż nie dbanie!

  • nie musisz nosić i przechowywać zgrzewek z wodą
  • nie musisz wyrzucać zużytych butelek do śmieci
  • mniej segregacji śmieci
  • woda gazowana jest dostępna zawsze kiedy tylko masz na nią ochotę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *