Dlaczego warto wybrać poród w prywatnym szpitalu?

Przyszłe mamy, decydując się na prywatny szpital, mają zapewnioną najlepszą opiekę. Przez całą dobę pacjentka ma do dyspozycji położną, która dba o nią oraz dziecko. Szpitale prywatne zatrudniają najlepszych lekarzy, którzy gwarantują bezpieczny przebieg ciąży oraz prawidłowo przeprowadzony poród. Każdej pacjentce zarówno przed, jak i po porodzie zapewnione są konsultacje z fachowcami.

Prywatny szpital oznacza także przytulny klimat

Prywatny szpital oznacza także przytulny klimat i spokój dla mamy i dziecka. Obowiązują standardy na najwyższym poziomie. Szpitale mają w swojej ofercie pokoje jednoosobowe, dzięki czemu kobieta może spokojnie doczekać porodu, a także – już po urodzeniu dziecka – odpocząć w przyjaznych warunkach. Istnieje również możliwość przebywania w pokoju razem z osobą towarzyszącą. To bardzo ważne dla każdej mamy, ponieważ dzięki temu otrzymuje wsparcie ze strony najbliższych osób. Do dyspozycji w każdym pokoju jest telewizja, telefon oraz Internet. Młoda mama może w każdej chwili zrelaksować się w dogodny dla siebie sposób. Ponadto pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem lub wanną. To zdecydowanie duży komfort dla każdej kobiety.

Wreszcie prywatny szpital oznacza bezpieczne zaplanowanie porodu. Warto zapoznać się z ofertami renomowanych szpitali, którym zaufało wiele mam. To gwarancja sprawdzonych usług: medicover.pl Szpitale wychodzą na przeciw oczekiwaniom wymagających mam. Dla nich mają przygotowane specjalne pakiety usług. Zaliczają się do nich m.in. wizyty u ginekologa-położnika, anestezjologa, spotkanie z położną, opieka dedykowanego lekarza. Co ważne, to pacjentka wybiera lekarza. Zapewnia to ogromny komfort psychiczny, świadomość wpływania na przebieg porodu. To, co nieznane, zawsze wywołuje lęk. Celem takiego pakietu jest oswojenie pacjentki ze środowiskiem szpitalnym, przebiegiem akcji porodowej. Przyszła mama ma wpływ na to, w jaki sposób dziecko przyjdzie na świat: poprzez cesarskie cięcie lub siłami natury. Ważna jest także opieka nad mamą i dzieckiem po porodzie. To również zapewni szpital.

Decyzja o wyborze prywatnego szpitala na pewno jest dobrą decyzją. Każda mama powinna kierować się dobrem swojego dziecka. Ale nie powinna zapominać także o sobie. W końcu poród to nie lada wyzwanie dla kobiety. Chcąc pomóc sobie w tym szczególnym momencie i zapewnić profesjonalną opiekę dla dziecka warto zdecydować się na ten krok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *