Wszystko dlatego, że lubimy wygrywać

To nie jest ani kwestia kompleksów ani rywalizacji. Chętnie bierzemy udział w loteriach, turniejach i konkursach począwszy od festynów, na znanej loterii paragonowej skończywszy. Pikanterii zawsze dodaje ilość zer i powiększające się liczba przed nimi w kolejnych losowaniach lotto, a szczytem sukcesu zdaje się milionowa liczba sms-ów wysyłanych na konkursy, w których można wygrać telewizor, wycieczkę, czy umieścić twarz dziecka na pudełku z batonami.

Popularność konkursów spowodowała, że mamy już zawodowych graczy, a organizatorzy coraz częściej nastawieni są na promocję marki, zbliżenie się do klienta, a nie na sam zysk z sms-ów czy kuponów. Dużą popularność loterii zawdzięczamy więc spotkaniu się kilku interesów – tych, by wgrać i mieć oraz tych, by dać, a ty samym mieć jeszcze więcej.

Wszystko w jednym miejscu

Wytrwali gracze na portalu internetowym biorą udział w różnych konkursach – od takich, w których można wygrać książkę czy bilet na koncert do takich, które gwarantują sprzęt AGD najwyższej klasy. By wygrać konkurs po prostu trzeba być na bieżąco, śledzić informacje, być kreatywnym i zaangażowanym, a to najlepiej wychodzi na portalu, który zbiera dane o wszystkich aktualnych loteriach.

Po wejściu na stronę z konkursami można dostać zawrotu głowy. Różnorodność jest tak ogromna, że tylko przyjazny interfejs pozwala nam w łatwy sposób znaleźć to, czego potrzebujemy. Możemy wybierać spośród różnych dziedzin: literatury, muzyki, fotografii czy kulinariów, dokonać selekcji na te lokalne i ogólnopolskie konkursy, znaleźć materiały z różnych źródeł – czyli umieszczonych na blogach, fanpage’ach w mediach społecznościowych czy na stronach internetowych. Zobaczymy, które się za chwilę kończą, a które mają ograniczoną grupę docelową.

Przyjazna i intuicyjna nawigacja po stronie powoduje, że szybko odnajdziemy, to co nas interesuje. Ikonki pomogą w poszukiwaniu wymarzonej nagrody, a kolory zwrócą uwagę na czas, jaki pozostał do zakończenia konkursu. Poszukiwanie atrakcji jest więc proste i intuicyjne. W opisie znajdziemy wszystkie informacje i wytyczne, w niektórych przypadkach linki do strony organizatora. Żeby z nich skorzystać, nie musimy się logować do serwisu.

Ale zalogowani mają lepiej

Po zarejestrowaniu się na portalu mamy możliwość dostosowania strony do naszych oczekiwań. Z bazy konkursów możemy wybrać te ulubione, a program przypomni nam o zbliżającym się terminie zakończenia zabawy. Pozwoli to dokładnie zaplanować czas i nie przegapić określonych regulaminem czynności – jak chociażby zgłoszenia się do organizatora z potwierdzeniem odebrania nagrody. Spersonalizowany kalendarz ułatwi nam to zadanie. Użytkownicy portalu mogą korzystać również z forum, wymieniać się z innymi informacjami o konkursach, ale także o sprawach codziennych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *