ECCO Kids wraz z Fundacją TVN „Nie jesteś sam” rozpoczęło ogólnopolską akcję: PRZEKAZUJEMY 1% OD SPRZEDAŻY BUCIKÓW ECCO KIDS CHORYM DZIECIOM.
Każdy, kto kupi buty dziecięce ECCO w sklepach ECCO i ECCO Kids w okresie marzec – kwiecień 2009 pomoże małym podopiecznym Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. „Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele dzieci potrzebuje pomocy. Przekazując 1% od sprzedaży bucików ECCO Kids możemy pomóc chorym dzieciom: pomóc im w odzyskaniu zdrowia i przywrócić radość życia.” – mówi Katarzyna Podlejska, Członek Zarządu ECCO Shoes Poland.

Jednym z głównych założeń ECCO i jednocześnie tradycją ECCO, jest branie odpowiedzialności społecznej i przekazywanie funduszy na cele dobroczynne. Idee te ECCO realizuje przez projekty: ECCO Walkathon i ECCO Walk IN Style Award. Podczas zeszłorocznego ECCO Walkathon, który odbył się w Warszawie, uczestnicy za każdy przebyty kilometr zdobyli w sumie 650.483,00 zł. Zebrane pieniądze zostały wręczone dobroczynnym organizacjom. W tym roku w Warszawie spacerujemy 12 września.

Projekt ECCO Walk IN Style Award jest wyrazem hołdu dla kobiet, mających wewnętrzną siłę i potrzebną odwagę, by wybrać własny styl. Tegoroczna zwyciężczyni – ?sne Seierstedt otrzymała nagrodę w wysokości 33,500 Euro, którą przekaże na wybrane przez siebie cele charytatywne.

ŚWIAT DZIECIĘCYCH MARZEŃ ECCO
ECCO wie, jak ważny jest prawidłowy dobór obuwia dla dzieci, a szczególnie dla niemowląt. ECCO w najnowszej kolekcji na sezon wiosna-lato 2009 prezentuje najzdrowsze i najpiękniejsze buciki na świecie.

Górne części bucików wykonane są z najlepszej jakości materiałów: z miękkiej skóry i weluru oraz z wytłaczanej skóry nubukowej i materiału tekstylnego. Materiały te posiadają naturalną miękkość, lekkość i co istotne – w bardzo wysokim stopniu przepuszczają powietrze.

Jednokomponentowa podeszwa, która jest standardem w butach ECCO – jest ultralekka i elastyczna, zapewnia doskonałą amortyzację uderzeń. Dodatkowo podeszwa bucików ECCO posiada specjalne rzeźbienia przeciwpoślizgowe. Kształty butów i wyprofilowanie są wprost idealne dla małych stópek – stanowią bowiem ich ochronę i pozwalają na prawidłowy rozwój. Szczególnie ważna jest wysokość tych bucików, która pozwala, by stopa malucha była stabilna, ale jednocześnie miała swobodę ruchów. Dodatkową zaletą dziecięcych bucików jest ich kolorystyka nawiązująca do radosnych barw tęczy oraz bajeczne wzory i kształty.

Buciki ECCO Kids zachwycają uroczym designem i cieszą się ogromną popularnością wśród małych dziewczynek i chłopców.

www.ecco.com.pl/kids

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *