Holistyczne podejście do leczenia Twojego Zdrowia!

Integrative Medical Center to nowoczesny ośrodek z wieloletnim doświadczeniem wychodzący naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów. Podstawową misją centrum jest propagowanie holistycznego podejścia do człowieka.

Integrative Medical Center to nowoczesny ośrodek z wieloletnim doświadczeniem wychodzący naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów. Podstawową misją centrum jest propagowanie holistycznego podejścia do człowieka. Każdy chory trafiający do Integrative Medical Center jest traktowany indywidualnie, z uwzględnieniem wszystkich aspektów jego życia.  Dzięki temu do leczenia raka można podejść kompleksowo, co zwiększa prawdopodobieństwo całkowitego wyleczenia.

Grupa specjalistów pracujących w Integrative Medical Center to lekarze, którzy starają się łączyć w swojej pracy tradycyjną medycynę z wiedzą dotyczącą leczenia zaczerpniętą z innych kultur.   Każdy, kto zaufa specjalistom i otworzy się na zintegrowane terapie, ma szansę powrócić do zdrowia w znacznie krótszym czasie, niż odbywa się to w większości szpitalach.  W ten sposób leczy się zarówno choroby nowotworowe, przewlekłe i cywilizacyjne, jak i niepłodność oraz schorzenia kobiece. Ponadto placówka oferuje usługi innych profesjonalistów – psychologów, fizjoterapeutów oraz osób specjalizujących się w akupunkturze i masażu ajurwedyjskim.

Szczególne miejsce w Integrative Medical Center zajmuje profilaktyka prozdrowotna, która powinna stanowić  nieodłączny element życia każdego człowieka. Stan naszego zdrowia to coś, na co pracujemy codziennie, dlatego tak ważne jest zwiększanie wśród ludzi świadomości na temat tego, jak zapobiegać chorobom oraz w jaki sposób odpowiedni styl życia  pomoże nam zachować zdrowie przez długie lata.

Pozytywne opinie pacjentów są najlepszym dowodem na to, że holistyczne podejście przynosi  bardzo dobre rezultaty. Wielu z nich docenia fakt współodpowiedzialności za proces leczenia, ponieważ to także od ich nastawienia zależy, czy zastosowana terapia będzie miała szansę zadziałać. Taka postawa pozwala na zmianę perspektywy i zobaczenie, że choroba może zapoczątkować coś dobrego, ponieważ dzięki niej mamy szansę poznać siebie i zmienić swoje życie na lepsze.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.imc.wroc.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *