Hydra System – profesjonalny zabieg długotrwale nawilżający

Zwiększa rezerwy wody w skórze i utrzymuje je na stałym poziomie. Zawiera Hydafil™, składnik aktywny z uzyskany w procesie ekstrakcji fitotechnologicznej, który działa wewnątrz skóry i na powierzchni – dla poprawy i utrzymania doskonałego nawilżenia tkanek. Dla wszystkich typów skór. W każdym wieku. Rezultaty: skóra przepełniona wodą, doskonale i długotrwale nawilżona. Natychmiast mijają oznaki stresu, skóra staje się odświeżona i niezwykle gładka w dotyku.

WSKAZANIA
Dla wszystkich typów skór, które wymagają intensywnego i długotrwałego nawilżenia.

DZIAŁANIE I EFEKTY

 • Nowej generacji substancje nawilżające przywracają właściwą ilość wody w skórze.
 • Reaktywowane są naturalne mechanizmy nawilżające skóry. Nawilżenie, które jest nie tylko powierzchowne, ale potrafi stymulować fizjologiczne wewnątrz komórkowe mechanizmy i przywraca właściwy poziom nawilżenia w tkankach.
 • Skóra wypełniona wodą.
 • Naturalne nawilżenie długotrwałe i głębokie, natychmiastowe i powierzchowne.
 • Skóra od razu staje się odświeżona, gładka i niezwykle delikatna w dotyku.
 • Odzyskuje uczucie absolutnego komfortu.

CZAS TRWANIA ZABIEGU
Kompletny zabieg trwa około 1 godziny

CZĘSTOTLIWOŚĆ
Tylko wnikliwa i indywidualna ocena stanu skóry klienta pozwoli określić częstotliwość zabiegów wykonywanych w gabinecie kosmetycznym.

GŁÓWNE SKŁADNIKI AKTYWNE LINII
HydraFil™, trawa alang – alang, kolagen, kwas hialuronowy, pierwiastki śladowe, masło shea, olej z awokado.

HYDRAFIL™ – Fitotechnologiczna ekstrakcja składników czynnych z ziaren strączkowej rośliny Voandzeia Subterranea rosnącej z Nigerii pozwoliła stworzyć tę niezwykłą molekułę, która stymuluje produkcję filagryny – specyficznej proteiny, która wzmacnia zdolność skóry do zwiększania i utrzymywania własnych rezerw wody. Działa wielopoziomowo:

 • Głęboko – wzmacnia wewnętrzne mechanizmy nawilżające skóry, wzbogaca NMF w aminokwasy;
 • Na powierzchni – reguluje procesy w rogowej warstwie naskórka prowadząc do wzrostu odporności skóry. Poprawia się jej elastyczność i spójność – komórki lepiej do siebie przylegają, wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry i zmniejsza TEWL, czyli transepidermalną utratę wody.

HYDRA SYSTEM – OPISY PRODUKTÓW
Intensywnie Nawilżające Mleczko Oczyszczjące (Ultra – Comfort Quenching Cleanser)
Jedwabista, kremowa konsystencja. Zawiera HydraFil™. Oczyszcza skórę i efektywnie usuwa resztki makijażu. "Gasi pragnienie" skóry, daje uczucie miękkości, delikatności i zapewnia jej totalny komfort.
Sposób stosowania: Delikatnie masuj powierzchnię skóry twarzy, szyi i dekoltu. Następnie zmyj ciepłą wodą lud zwilżonymi płatkami kosmetycznymi.
Butelka 300ml

Intensywnie Nawilżający Tonik Odświeżający (Quenching Tonic Lotion)
Ekstremalnie odświeżający płyn. Nie zawiera alkoholu. Zawiera HydraFil™ i pierwiastki śladowe. „Gasi pragnie” skóry zarówno głębokie jak i powierzchowne, od razu dostarcza cennych remineralizujących Pierwiastków Śladowych. Uzupełnia oczyszczanie, pozostawia skórę delikatną i odświeżoną.
Sposób stosowania: Przetrzyj skórę twarzy, szyi i dekoltu zwilżonymi tonikiem wacikami.
Butelka 300ml

Profesjonalny Zestaw Do Zabiegu Nawilżającego (Profesional Treatment with HydraFil™)
Zestaw na 5 zabiegów

 • Intensywnie Nawilżające Serum (Absolute Rehydration Serum)
  Lekkie, transparentne serum o żelowej konsystencji. Zawiera najwyższe stężenie molekuły HydraFil™ pośród wszystkich produktów linii Hydra Sysytem. Działa nawilżająco na powierzchnię skóry i w jej głębokich warstwach. Specjalna konsystencja i skład umożliwia stosowanie produktu z aparaturą lub z manualnym masażem.
  Składnik zestawu – 5 ampułek 8ml
 • Intensywnie Nawilżający Płat Kolagenowy z Kwasem Hialuronowym (Extreme Rehydration Collagen Sheet with Hyaluronic Acid)
  Posiada bardzo miękka i porowatą strukturę, która w trakcie zabiegu przylega do twarzy jak druga skóra. Pojedynczo pakowane ze względów praktycznych i higienicznych. Zawiera czysty Kolagen i Kwas Hialuronowy. Działa okluzyjnie, daje niezwykłe efekt nawilżające. W czasie zabiegu pomaga uwolnić i wprowadzić w skórę składniki zawarte w aktywatorze i w płacie.
  Składnik zestawu – 5 masek pojedynczo pakowanych
 • Intensywnie Nawilżający Aktywator (Intense Rehydration Activator)
  Zawiera HydraFil™. Aktywuje Intensywnie Nawilżający Płat Kolagenowy z Kwasem Hialuronowym w celu intensywnego nawilżenia skóry. Dzięki zawartości molekuły HydrfaFil™, która działa w idealnej synergii z płatem kolagenowym, który jest bogaty w Kwas Hialuronowy i składniki aktywne zwiększające nawilżenie, mające doskonale zdolności do utrzymywania wody. Dzięki swojej delikatności może być stosowany na oczy i usta.
  Składnik zestawu – 5 butelek 40ml

Długotrwale Nawilżająca Emulsja (Long – Lasting Rehydration Fluid)
Kremowa emulsja, niezwykle lekka i jedwabista. Zawiera HydraFil™, ekstrakt z Imperata Cylindrica i Kwas Hialuronowy. Ma podwójne działanie nawilżające i daje długotrwały efekt – daje naprawdę głębokie nawilżenie trwające w czasie. Skóra staje się przepełniona wodą, staje się odświeżona, gładka i niezwykle miękka w dotyku.
Sposób stosowania: Nałóż na dokładnie oczyszczoną skórę rano i wieczorem.
Butelka 50ml

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *