Identyczne zestawy dla mamy i córki na wiosnę

Kochasz swoją małą księżniczkę i za wszelką cenę chciałabyś jej nieba przychylić. Nic dziwnego – to w pełni naturalny i matczyny odruch, który sprawia, że robisz wszystko, by była szczęśliwa. Czy zauważyłaś, że Twoja córka cieszy się najbardziej, gdy spędza z Tobą czas, na przykład na wspólnej zabawie? Uwielbia Cię wtedy naśladować i udawać, że jest równie dorosła jak jej mama. Chcesz aby te cudowne i niezapomniane chwile były z Wami znacznie dłużej? Dzięki identycznym zestawom dla mamy i córki dziś jest to możliwe!

Więź, która tworzy się poprzez zabawę

Właściwie każda mała dziewczynka marzy o tym, by szybko dorosnąć. Niezależnie od tego, ile ma lat, marzą jej się balowe suknie, buty na obcasie i czerwona szminka na ustach. Nic dziwnego więc, że każdą nadarzającą się okazję do tego typu zabawy skrzętnie wykorzystuje i przymierza Twoje sukienki, szpilki i biżuterię, by poczuć się jak dama. Przypomnij sobie, Ty byłaś dokładnie taka sama! Przebieranki i naśladowanie rodziców leży w naturze każdego dziecka, niezależnie od tego jakiej płci jest. Czemu więc nie dać dziecku więcej możliwości do tego typu zabawy, która przecież wzmacnia Waszą więź? Dzięki takim samym sukienkom dla mamy i córki od marki https://www.limoda.pl/, zabawa może trwać znacznie dłużej, także poza domową garderobą. Dla dziecka taka możliwość jest więc niesamowitą zabawą, dla Ciebie zaś cudownymi emocjami, które wpływają na wzmocnienie niepowtarzalnej więzi, a także moda i wygoda w jednym.

13020443_1110808588964396_1002098739_n

 

Takie same sukienki w wersji mini i klasycznej

Dziecięca moda już dawno przestała być infantylna. Dziś znacznie bardziej przypomina ciuchy ze światowych wybiegów mody niż słodkie ubrania dla brzdąców. Chociaż wciąż wiele w niej różowych elementów dla dziewczynek, nie trudno znaleźć tam szarości, pastele i inne „dorosłe” kolory, a także kroje, których nie powstydziłby się niejeden streetwearowy bloger modowy. Możesz więc wybierać wśród kolekcji dziennej, jaki tej na wyjątkowe okazje. Dzięki takim samym sukienkom z całą pewnością wywołacie wśród gości np. na weselu czy na spacerze w parku niemałe wrażenie. Na co dzień stawiaj więc na proste fasony, które będą nie tylko niesamowicie uniwersalne, ale przede wszystkim modne i wygodne, zarówno dla Ciebie, jak i córeczki. Od wielkiego święta możecie postawić na więcej falbanek, koronek i ozdób. Najważniejsze byście obie czuły się i wyglądały wyśmienicie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *