Założeniem naszym jest organizacja specjalistycznych warsztatów i wykładów dla współczesnej matki oraz przygotowywanie nietuzinkowych wydarzeń edukacyjnych w Poznaniu.  Będą one miały charakter społeczny i kierowane będą w szczególności do młodych mam i kobiet planujących macierzyństwo. Docelowo pragniemy rozwinąć akcję na inne rejony Polski i kontynuować ją w kolejnych latach. Sądząc po poparciu jakie udało nam się uzyskać od Sponsorów i Partnerów Pierwszej Edycji, wierzymy, że z realizacją kolejnych może być tylko lepiej.

Tegoroczna Akademia to między innymi ciekawe wykłady, podczas których mamy i przyszłe mamy będą mogły poszerzyć swoja wiedzę z zakresu opieki nad maluchem, rozwoju fizycznego i psychicznego, zajęć w szkole rodzenia, zajęć jogi i pływania czy też wziąć udział w próbnej lekcji języka angielskiego metodą Hellen Doron.

W sobotę 27.maja 2006r każda z obecnych Pań będzie mogła także zasięgnąć wielu informacji o tym, jak wrócić do pracy po okresie urlopu wychowawczego, jakie są realne szanse na bezpłatne dokształcanie zawodowe, ale także jaki wózek dla dziecka wybrać i jak przygotować samochód do długich podróży z maluchem. Całość odbędzie się w miłej i kameralnej atmosferze Suszni i Kotłowni Starego Browaru, gdzie Panie będą mogły wymienić się doświadczeniami w wychowywaniu dziecka, ale także porozmawiać, wypić kawę, podczas gdy dzieci będą bawić się w specjalnie zorganizowanej dla nich przestrzeni w Sali z Kolumną pod opieką profesjonalnych opiekunek.

Wraz z rozpoczęciem akcji wśród przybyłych mam zostanie ogłoszony plebiscyt na Miejsce Nowoczesnej Mamy, czyli najbardziej przyjazne miejsce publiczne dla mam z dziećmi. Takie, w którym zarówno ją jak i jej malucha spotyka wyjątkowa życzliwość, zrozumienie i pomoc.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia czynnego udziału w Akademii.

Więcej informacji:
Jagienka Komorowska
info@akademianowoczesnejmamy.pl
info@anm.pl
tel. 601 081 555
www.anm.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *