IQ MEDICA – bezpłatny doradca medyczny

Jakość świadczonych usług jest jednak zróżnicowana. W takiej sytuacji pojawia się więc pytanie jak wybrać najlepszą klinikę czy lekarza?

Ciekawym rozwiązaniem owego problemu może być skorzystanie z usług jedynego na polskim rynku, bezpłatnego doradcy medycznego IQ MEDICA. Usługi tej firmy stanowią pewnego rodzaju novum dla pacjentów w Polsce.

Dzięki doradcom IQ MEDICA w jednym miejscu można porównać ceny i warunki zabiegów medycznych w klinikach całej Polski. Doświadczenie na rynku medycznym oraz umowy z najlepszymi klinikami w naszym kraju i zagranicą gwarantują usługi na najwyższym światowym poziomie.

Firma ta ma w swojej ofercie szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, stomatologii estetycznej, okulistyki i ortopedii.

Działalność firmy oparta jest na systemie starannie wyselekcjonowanych klinik. Wszystkie kliniki działające w systemie IQ Medica posiadają Certyfikat Akredytacyjny nadany przez Ogólnopolskie Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia oraz Certyfikat ISO 9001:2000 nadawany przez Instytut Lloyd`s Register w zakresie ambulatoryjnych i szpitalnych usług medycznych.

Placówki medyczne bazy IQ MEDICA dysponują nowoczesnymi salami operacyjnymi, zaprojektowanymi i wyposażonymi zgodnie ze standardami obowiązującymi w Unii Europejskiej.

Doświadczenie w kontaktach z pacjentami z całego świata związane z obecnością firmy w wielu krajach poprzez kilkudziesięciu przedstawicieli, czynią z IQ MEDICA nieocenionego doradcę w sprawach medycznych.

Preferencje oraz komfort pacjentów są dla firmy priorytetowe przy planowaniu zabiegów i operacji.

Jej eksperci dostarczają fachową wiedzę medyczną oraz logistyczną. Lekarze IQ MEDICA oraz klinik kooperujących doskonalą swoje kwalifikacje zarówno w Europie jak i w Stanach Zjednoczonych.

Zalety współpracy z bezpłatnym doradcą medycznym to:

  • wybór najlepszego lekarza i kliniki dostosowanego do potrzeb pacjenta,
  • pomoc w wyborze najlepszego sposobu sfinansowania zamierzeń pacjenta i zdobyciu środków na cel,
  • pomoc w zgromadzeniu odpowiedniej dokumentacji przed i po zabiegowej, pomoc w uzgodnieniu terminów konsultacji , badań , operacji
  • merytoryczna obsługa
  • brak jakichkolwiek opłat !!!

Zdrowie jest najcenniejszym skarbem każdego człowieka – planując poważniejszy zabieg lub operację warto się zabezpieczyć korzystając z usług doradców medycznych, którzy spośród morza ofert wybiorą najlepszą dla potrzeb pacjenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *