Naukowe badania potwierdziły, że zaburzenia seksualne częściej powstają na podłożu organicznym niż – jak się powszechnie sądzi – z przyczyn psychologicznych. Problemy przedwczesnego wytrysku czy niepełnej erekcji można łatwo rozwiązać. Współczesna medycyna pozwala na dobór odpowiedniej terapii i środków farmakologicznych, dzięki którym szybko i skutecznie można przywrócić, a także znacznie poprawić, sprawność seksualną.

SEKSUALNA EMERYTURA
Przekonanie, że mężczyźni po sześćdziesiątce stają się "seksualnymi emerytami" jest mitem. Ta sfera życia nadal może im sprawiać satysfakcję. Dotyczy to także osób cierpiących na cukrzycę, choroby wieńcowe czy nadciśnienie. Rozwiązaniem problemów jest dobór przez urologa-specjalisty terapii odpowiedniej do stanu zdrowia i potrzeb każdego pacjenta: chorego, starszego czy chcącego tylko poprawić jakość swego życia seksualnego.

Nowoczesne metody badań oraz środki farmakologiczne stosowane w ON CLINIC dają znakomite rezultaty już na początku leczenia. Miarą sukcesu są dane stwierdzające ich skuteczność w ponad 98% przypadków.

Źródło: onclinic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *