Klub Tiary

Wydana nakładem Wydawnictwa Zielona Sowa książeczka uczy szacunku dla osób starszych oraz propaguje bezinteresowność i szlachetność. To jednak nie tylko podręcznik savoir-vivre’u dla młodych dam, lecz także zbiór cennych porad i propozycji spędzania wolnego czasu.
Z tą książką nie można się nudzić!

Poradnik kosztuje 29,90 zł. Dodawane są do niego gratis naklejki z małymi księżniczkami oraz tiara, czyli diadem wysadzany imitacjami rubinów i szafirów, który pozwoli każdej małej dziewczynce poczuć się jak prawdziwa księżniczka.

Młode czytelniczki, które zapoznają się ze wszystkimi ciekawostkami i radami zawartymi w poradniku Jak zostać idealną księżniczką, zapraszamy do lektury książek z serii Klub Tiary.

Opowiadają one o przygodach małych Księżniczek, które trafiają do Królewskiej Akademii Pałacowej. Tam pod czujnym okiem Królów, Królowych, Wróżek i Księżnych uczą się wszystkiego, co każda idealna księżniczka umieć i wiedzieć powinna.

 

 

 

 

 

 

W sprzedaży znajdują się również wydania specjalne: Przyjaciółki Księżniczki. Książeczka z naklejkami z bohaterkami serii Klub Tiary oraz Modne księżniczki. Książka z ubierankami z bohaterkami bestsellerowej serii Klub Tiary.

Wizyta w Klubie Tiary będzie z pewnością niezapomnianym przeżyciem dla małych dam.

Miłośniczki Klubu Tiary będą mogły spotykać się także w wirtualnym świecie, już pod koniec maja, dzięki stronie www.klubtiary.pl .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *