Kosmetologia – Grunt to zdrowe paznokcie

Zdrowy paznokieć, oglądany przez mikroskop, charakteryzuje się równomiernym, rozmieszczeniem komórek przypominającym dachówkę.

Paznokcie podatne na łamanie się mają nierównomierną strukturę powierzchni, odpryski występują nieregularnie bądź równo wzdłuż linii paznokcia.

Zdarza się tak dlatego, iż płytka, która nie dostaje wystarczającej ilości witaminy H rośnie niestabilnie, bądź też na skutek codziennych obciążeń nie rośnie wcale.

Jak poradzić sobie z problemami paznokci?
Krem na skórkę wału paznokciowego z liposomami i witaminą H BIO-H-TIN gwarantuje intensywną pielęgnację, dzięki której skórka wokół paznokcia będzie gładka i sprężysta. BIO-H-TIN wspomaga regenerację spierzchniętej skórki wokół paznokcia, zapobiega nadrywaniu się naskórka i chroni przed jego rogowaceniem. Dzięki zestawieniu liposomów i witaminy H wyjątkowo szybko się wchłania, nie jest tłusty i optymalnie pielęgnuje paznokcie i skórę. Witamina H sprawia, że paznokcie odrastają zdrowe i mocne. Dla uzyskania widocznego efektu zalecana jest systematyczna, kuracja trwająca przynajmniej 3-4 tygodnie.

BIO-H-TIN w 90% przypadków polepsza wygląd paznokci łamiących się, rozwarstwiających i miękkich. Zalecane jest stosowanie BIO-H-TIN na paznokcie zdrowe, dzięki czemu będą one rosły mocniejsze i odporniejsze. Dzięki dostarczanej keratynie paznokieć rośnie zdrowy i mocny…

Źródło: Zdrowe Nogi nr 10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *