Odchudzanie na żądanie, czyli Rolletic Cię wyrzeźbi!

I kiedy udręczeni tymi nadludzkimi wysiłkami, już, już mamy się poddać – pojawia się Rolletic – automat, który nie tylko "bezboleśnie” odchudza, bo masując cię "ćwiczy” za ciebie, ale i sprawia niecodzienną przyjemność. Posłuchaj…

W bloku nr 14 na osiedlu Chrobrego w Poznaniu usadowiło się "Studio Zdrowia”. Nowoczesne urządzenia tzw. Rolletic i pani Laura tryskająca prawdziwą radością życia gospodyni tej „odchudzającej strefy”. Specjalistka od zdrowia ze swadą opowiada, jak masując ciało Rolletikiem i stosując sympatyczną (absolutnie nie głodzącą, nie restrykcyjną) dietę, co tydzień "żegna się” z za dużymi spodniami i żakietami. Szczupleję tak dynamicznie, że nie nadążam się przebierać, zwierza się szczęśliwa. Moje stare rzeczy nagle wiszą na mnie jak na wieszaku, a sąsiadki nie poznają mnie na ulicy! Tak, tak – Rolletic działa cuda – chudniesz ile chcesz, a przede wszystkim tam gdzie chcesz. Bo to jest bardzo ważne, żeby zeszczupleć w tzw. trudnych miejscach, jak np. uda, biodra, „bryczesy”, boczki, brzuch itd. Każdy ma takie miejsce, które chciałby nie tylko odchudzić, ale i odpowiednio wymodelować. I temu właśnie służy Roletik + sympatyczna dieta.

Ale, ale, pani Asiu – pora spróbować, zapraszam na nowe urządzenie, proszę zdjąć szpilki – Laura wyrywa mnie z marzeń. Podchodzę w samych rajstopach do sporego kręcącego się drewnianego walca, obłożonego „falującymi” beleczkami. Naśladując gospodynię siadam na wygodnym krześle i stopy opieram na wirującym urządzeniu. Rolletic masuje nam podbicia stóp. Mmm… Rewelacyjne odczucia: najpierw łaskotki, potem lekkie pobudzenie, dreszczyk, wreszcie rozchodzące się po całymi ciele płynące od stóp błogie ciepło, dzięki odblokowaniu "pozatykanych” dotąd chodzeniem w męczącym obuwiu i stresami punktów. To dopiero początek, zachęca Laura, pora teraz na łydki, potem brzuszek – powyżej pępka, potem brzuszek poniżej pasa, wreszcie uda, biodra, ramiona itd. Każdą część Rolletic masuje nam kilka do kilkunastu minut, a my słuchamy sobie w tym czasie muzyki, plotkujemy i… Szczuplejemy! Tak po prostu. Do tego nie trzeba się rozbierać, jak u masażysty – wystarczy włożyć luźne ciuszki – np. T-shirt i legginsy, albo dres.

Lauro, ale jak to możliwe, nie kryję zdziwienia? Jak działa Rolletic? Jak? Śmieje się instruktorka – jestem tego żywym przykładem! Masowane Rolletikiem części ciała zostają zmuszone do szybszej przemiany materii, czyli do aktywnego spalania zbędnego tłuszczu. Zamiast forsownych ćwiczeń fundujemy sobie przyjemny relaks. Ponadto masaż pobudza też zastałą w naszych okrągłościach limfę, która odpływając z nabrzmiałych miejsc umożliwia ich dotlenienie i odchudzenie.

Roletik pozwala:
-uformować sylwetkę,
-zaktywizować układ limfatyczny,
-stymulować metabolizm,
-usunąć npcięcie mięśni wywołane stresem,
-zlikwidować cellulitis,
-wzmocnić mięśnie i napiąć skórę – po prostu cudownie odchudzić!

No dobrze, a jaka jest różnica pomiędzy masażem klasycznym a Rolletikiem?
Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku można osiągnąć określone cele. Biorąc pod uwagę fakt, że nie każdy toleruje tradycyjny masaż, bo zwyczajnie można się krępować – wspaniałą alternatywą jest Rolletic. Osoba masowana jest sam na sam z urządzeniem, które osobiście reguluje i które spełnia jej wszelkie potrzeby, w zakresie wymodelowania figury na życzenie. Rolletic przy regularnym stosowaniu (najlepiej godzina, co drugi dzień) wpływa na polepszenie samopoczucia oraz radykalne obniżenie wagi.

Rolletic stosować mogą wszyscy. Przychodzą do studia panie w każdym wieku, rzadziej chłopcy i panowie. Wszyscy są mile widziani. Stanowimy taką swojską grupę – "rodzinkę”. W czasie masażu jest zawsze dużo śmiechu i towarzyskich rozmów. Jednak przy występowaniu określonych rodzajów schorzeń (wysokie ciśnienie oraz urazy nie leczone), wymagana jest konsultacja medyczna. Z Rolletiku z powodzeniem korzystają ludzie w trakcie rekonwalescencji oraz po leczeniu – np. po zawale. Do „Studia Zdrowia” przychodzą też modelki, które formują sobie np. pośladki, – bo przy Rolletiku możemy poświęcić się wybranej części ciała. Natomiast optymalne efekty występują, gdy korzystamy, z Rolletiku, co drugi dzień po 60 minut w trakcie jednej sesji. Wtedy oczywiście przy jednoczesnym stosowaniu diety, chudniemy minimum 1,5 kg w tygodniu a widać to już po trzeciej wizycie!

Sama dieta polega na tym, że stosujemy rozpisany dzień po dniu program żywieniowy, w trakcie, którego możemy jeść wybrane rzeczy do woli i bez ograniczeń. Paradoksalnie – im więcej jemy tym więcej chudniemy, ponieważ na tej diecie połączonej z Roletikiem nie możemy być głodni.

A do czego służy kącik z zabawkami w "Studiu Zdrowia”? To miejsce gdzie można bez obaw zostawić swoją pociechę, gdy np. jej mama "rzeźbi się” Rolletikiem. Dzieci, które przyjdą tutaj nie będą się nudzić!

Zbliża się Sylwester, wybierz się do "Studia Zdrowia” na odchudzanie full service, a najpierw na darmową, do niczego nie zobowiązującą "jazdę próbną”, czyli godzinę gratis sam na sam z Rolletikiem i masażem, dla każdego. Gościnna pani Laura zapewnia pomoc, radę i fachową opiekę przy odchudzaniu.

O czym zapewnia Joanna Rozmiarek
 "Studio Zdrowia” Poznań, os. Chrobrego 14 F, tel. 504-339-655
e-mail:studiozdrowia@poczta.onet.pl
(Okolice marketu Złoty Grosz, jadąc Pestką wysiądź na przystanku przy ul. Kurpińskiego, jadąc autobusem 93, 87 – wysiądź przy Straży Pożarnej.)
Roletik Cię wyrzeźbi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *