Kreatywka zaprasza – V Koncert Dziecinnie Prosty w Poznaniu

Przed nami wakacje letnie – przerwa w spotkaniach, choć w rodzicielstwie nie ma przerwy. Dlatego, aby naładować akumulatory rodziców i dzieci na te dwa ciepłe miesiące, proponujemy dawkę pięknej muzyki w ekskluzywnym miejscu.

Zapraszamy w sobotę 16 czerwca o godz. 11.30 do Sheraton Poznan Hotel przy Rondzie Kaponiera, gdzie jak zwykle wnętrze zostanie przystosowane do obecności najmłodszych słuchaczy (wykładziny i poduszeczki zamiast krzeseł itp.) Na scenie w klimatyzowanej sali Universia pojawią się wybitni artyści jak Bartosz Woroch (skrzypce), Krzysztof Meisinger (gitara) oraz śpiewacy z doskonałego Chóru Dysonans pod dyrekcją Magdaleny Wdowickiej – Mackiewicz. Oprócz pięknej muzyki nie zabraknie także dodatkowych atrakcji, jakimi będą tańce, piosenki i świetna zabawa.

Celem tego kulturalnego wydarzenia jest zasianie w najmłodszych potrzeby obcowania z pięknem, doświadczenie kulturalnego zachowania oraz wspólnego przeżycia w rodzinnym gronie. Mamy nadzieję, że w atmosferze bezpieczeństwa i radości dzieci będą wzrastały ku mądrości i dobru.

Wstęp (jak zwykle) wolny!
Dziękujemy Drodzy Rodzice za wspieranie naszych działań i informowanie swoich znajomych o każdym muzycznym wydarzeniu, jakie dla Was organizujemy. Także i tym razem przesyłamy w załączniku mini plakacik z prośbą o jego wydrukowanie i wywieszenie w firmach oraz miejscach chętnie odwiedzanych przez rodziców.

Zapraszamy serdecznie zarówno na koncert jak i do współpracy przy jego organizacji!

A wszystkich zainteresowanych mądrym i świadomym rozwojem dzieci odsyłamy na nasze strony internetowe www.kreatywka.pl  Razem tworzymy świat dobrych dzieci i mądrych rodziców.

Do zobaczenia!
Beata Kołodziejczyk i Iwona Grenda
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Człowieka Kreatywka
Kreatywka – Pracownie Dziecięcych Marzeń
e-mail: biuro@kreatywka.pl
tel: 061 832 36 45
tel kom: 604 208 348

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *