Mój synek Jaś skończył rok! Nawet nie wiem, kiedy ten czas minął. Jeszcze tak niedawno był spokojnym niemowlakiem, a teraz…. nawet  na sekundę nie mogę go spuścić z oczu.

A druga radosna wiadomość jest taka, że rzuciłam palenie! Po 12 latach z papierosem i kilku nieudanych próbach zerwania z nałogiem. Udało się! Tym razem skorzystałam ze skutecznej pomocy – plastrów NiQuitin. Niezwykle ważne dla mnie było także wsparcie rodziny i przyjaciół, a przede wszystkim tych, którzy przez to przeszli.

Teraz ja mam za sobą 10 tygodni kuracji. Wiem, kiedy następują kryzysy i jak z nich wychodzić, gdzie znajdować wsparcie i jak samemu sobie pomagać. Chcę Wam o tym opowiedzieć, podzielić się z Wami tym, co przeszłam. Jestem pewna, że po tej opowieści będzie Wam łatwiej. Dlatego uchylam drzwi do mojego domu. Zarejestrowałam wszystko kamerą wideo. Zobaczcie mój wideo-dziennik – prawdziwy zapis moich zmagań z nałogiem. Od 1 grudnia w telewizji, radiu i Internecie.

Wejdźcie też na stronę www.niquitin.pl. Tam znajdziecie wasz Indywidualny Plan Rzucenia Palenia oraz praktyczne rady, które naprawdę pomagają.

Podzielcie się tą informacją z wszystkimi, którzy chcą rzucić palenie, albo do tej pory bezskutecznie próbowali rozstać się z papierosem. Jestem pewna, że będą Wam wdzięczni. Może to będzie dla nich impuls, aby zbliżające się święta spędzić bez papierosa. Czas na rzucanie jest najlepszy z możliwych: przed nami noworoczne postanowienia…

Zatem do zobaczenia w telewizji i Internecie
Beata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *