Meble łazienkowe mogą więcej

Inteligencja – czyli OBYECT. Przy pierwszym kontakcie kolekcja mebli OBYECT marki Sealskin zwraca uwagę jakością wykonania i atrakcyjną stylistyką. Meble wykonane zostały z wodoodpornej sklejki liściastej fornirowanej wiązem amerykańskim w kolorze naturalnym lub barwionym na wenge. Poczwórna warstwa lakieru, którą zostały zabezpieczone, zapewnia im maksymalną odporność na działanie wilgoci.

Przy bliższym poznaniu meble OBYECT zyskują jeszcze bardziej dzięki nowoczesnym rozwiązaniom użytkowym. Po pierwsze – szafki i szuflady wyposażone są w wysokiej jakości okucia z systemem cichego domykania, dzięki czemu zamykają się praktycznie bezszelestnie. Po drugie – szafki nadumywalkowe posiadają dodatkowe wewnętrzne gniazdo elektryczne do podłączenia golarki, suszarki czy też ładowarki do szczoteczek elektrycznych. Wewnętrzne gniazdo w meblu to wygodne rozwiązane z użytkowego i estetycznego punktu widzenia – golarkę czy suszarkę można po użyciu zostawić w szafce zachowując idealny porządek przy umywalce.

Wreszcie wybór produktów – w kolekcji OBYECT dostępne są nie tylko szafki podumywalkowe z głębokimi szufladami, ale też słupki wysokie uniwersalne (prawo- i lewostronne) oraz typu aptecznego wyposażone w stelaże cargo. To ostatnie rozwiązanie „zapożyczone” z mebli kuchennych jest bardzo wygodne – po wysunięciu szuflad ich zawartość jest dobrze widoczna i łatwo dostępna.

W kolekcji OBYECT proponowane są także szafki nadumywalkowe z dwustronnym lustrem, które można wzbogacić o oświetlenie. Zalety takich wielofunkcyjnych konstrukcji (szafka-lustro-oświetlenie) są nie do przecenienia. Producent zadbał też o bezpieczeństwo użytkowników stosując w szafkach lustrzanych tzw. lustro bezpieczne. Folia wklejona pomiędzy tafle zwierciadła, podczas rozbicia lustra nie pozwala mu rozpaść się na kawałki.

Multifunkcjonalność – czyli BOSTON. Tworząc meble i umywalki do kolekcji BOSTON projektanci firmy Tiger zadbali zwłaszcza o wygodę Pań. Specjalna nakładka umywalki wzbogaca szafkę podumywalkową o funkcję toaletki. Idealne otoczenie do wykonania makijażu w tym miejscu tworzą także szafki nadumywalkowe z dwustronnymi drzwiami lustrzanymi, które mogą być wyposażone w oświetlenie halogenowe.

Pomysłowym rozwiązaniem w meblach BOSTON jest też miejsce na biżuterię zaprojektowane w niskich pionowych słupkach. W specjalnych nakładkach znajduje się profilowane miejsce, w którym bezpiecznie można złożyć nawet bardzo drobne przedmioty.

Cała kolekcja BOSTON przygotowana została tak, aby poszczególne elementy nie tylko były spójne stylistycznie, ale też dawały klientowi możliwość wyboru. W serii znajdują się m.in.: baterie, akcesoria, umywalki, meble, lustra, kabiny i brodziki.

Zasada wyboru obowiązuje także w meblach BOSTON. Wszystkie szafki, standardowo oferowane w wersji wiszącej, opcjonalnie mogą być wyposażone w nóżki. W kolekcji dostępne są meble otwierane oraz z szufladami, wysokie i niskie. Wszystkie – w standardzie – wyposażone zostały w system cichego domykania.

Szafki dostępne są w trzech rodzajach wykończenia: wenge (boki) w połączeniu ze lśniącą bielą (szuflady i drzwiczki), naturalny dąb ze lśniącą bielą lub w całości w kolorze lśniącej bieli. Do wyboru są także kolory wykończenia uchwytów (stal polerowana i szczotkowana), co pozwala idealnie dobrać je do koloru armatury i akcesoriów. I jeszcze coś – niby drobiazg, ale bardzo ułatwiający życie. Dzięki wypiaskowaniu fragmentów powierzchni lustra, przy otwieraniu szafek nadumywalkowych nie będą pozostawać na nich ślady palców.

To tylko kilka przykładów nowoczesnych rozwiązań stosowanych w meblach łazienkowych dostępnych w ofercie Coram Poland. Więcej informacji o opisywanych produktach oraz całym asortymencie firmy można znaleźć na stronie www.coram.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *