Pojemność jak nigdzie indziej
W nowych lodówkach Ariston, które mają wymiary tradycyjnych lodówek o wysokości 187 i 200 cm oraz piękny opływowy kształt, możemy zmieścić aż o 32 litry produktów spożywczych więcej niż w innych dostępnych na rynku modelach chłodziarko-zamrażarek. Nawet dziewięć szklanych butelek z napojami ustawimy na wyjątkowo innowacyjnej i wytrzymałej półce-balkoniku, która znajduje się na drzwiach chłodziarki. Także drzwi zamrażarki znalazły optymalne wykorzystanie – zaprojektowano w nich dodatkowe półki na mrożonki oraz pizzę. A dzięki przezroczystym pojemnikom zamrażarki nie będziemy już tracić czasu na poszukiwania żywności.

Stawiając na funkcjonalność nowej lodówki Ariston, Indesit Company nie zapomniał o jej estetyce. Nowoczesny, a zarazem elegancki wygląd nadają jej zaokrąglone linie oraz cokół, a także wygodne zintegrowane uchwyty oraz elektroniczny panel diodowy. Wszystkie nowe modele dostępne są w dwóch kolorach: tradycyjnym białym oraz srebrnym (inox), co pozwala dopasować je do kuchni zarówno w nowoczesnym, jak i bardziej tradycyjnym stylu.

Innowacyjność i funkcjonalność
Nowe lodówki Ariston charakteryzują się także wieloma innymi innowacyjnymi rozwiązaniami, które maksymalnie zwiększają komfort ich użycia.

Funkcja Total No Frost sprawia, że użytkownik na zawsze może zapomnieć o uciążliwym rozmrażaniu. Przestrzenny i równomierny rozkład zimnego powietrza we wnętrzu lodówki i zamrażarki skutecznie zapobiega powstawaniu szronu i lodu.

Funkcja I Care jest gwarancją minimalnego i efektywnego zużycia energii przez lodówkę. Nowe produkty Ariston z technologią Total No Frost należą do klasy A i dzięki temu odznaczają się wyjątkowymi osiągnięciami. Lodówka automatycznie, analizując otoczenie oraz wnętrze, wybiera optymalną temperaturę, aby przy minimalnym zużyciu energii przechowywane produkty jak najdłużej zachowały świeżość.

Holiday – ta funkcja sprawia, że podczas urlopu lub delegacji nie trzeba się już martwic o zawartość lodówki. Przy takim ustawieniu temperatura w opróżnionej komorze lodówki zostaje ustalona na stałym poziomie (13°C), a zamrażalnik pracuje w normalnym trybie.

System Super Cool pozwala na wyjątkowo szybkie chłodzenie dużej ilości produktów i błyskawicznie radzi sobie z nową porcją zakupów. To jednocześnie gwarancja, że po uzyskaniu odpowiedniego poziomu schłodzenia temperatura automatycznie wróci do jego optymalnego poziomu.

Hygiene Control – ta funkcja występująca w lodówkach Ariston skutecznie chroni produkty przed pleśnią i bakteriami – wnętrze lodówki pokrywa bowiem specjalna powłoka antybakteryjna zapewniająca im dłuższą świeżość.

Super Freeze – aktywowana ręcznie funkcja przyspiesza pracę zamrażarki po załadowaniu jej dużą ilością produktów. Wyłącza się automatycznie po upływie wybranego trybu (24 lub 48 godzin) lub po osiągnięciu optymalnej temperatury.

Nowe lodówki Ariston dostępne są w wymiarach 187x60x65 i 200x60x65 centymetrów, z górną lub dolną zamrażarką. Ceny poszczególnych modeli to:

Z górną zamrażarką:
BMBL 2012 – 3400 zł
BMBL 2011 – 3200 zł
BMBL 1812 – 3000 zł
BMBL 1811 – 2700 zł

Z dolną zamrażarką:
BMTM 1712 – 2500 zł
BMTM 1711 – 2300 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *