Formuła roślinna MethodDraine Minceur swoją unikatowość zawdzięcza aktywnej substancji ACG*, znajdującej się w owocach zielonej kawy, której właściwości sprzyjające utracie wagi potwierdzają badania przeprowadzone w laboratoriach we Włoszech, Japonii oraz w Polsce. Zawarty w zielonej kawie kwas chlorogenowy ACG* to substancja aktywna, opóźniająca przyswajanie cukrów i zapobiegająca ich magazynowaniu w postaci tłuszczu. Testy kliniczne potwierdziły, że minimalna dzienna dawka kwasu ACG, która zagwarantuje redukcję masy ciała wynosi 24 ml.

MethodDraine Minceur
W skład preparatu MethodDraine Minceur oprócz zielonej kawy wchodzą czerwona winorośl odznaczająca się działaniem antycellulitowym oraz wiązówka błotna, która oczyszcza organizm poprzez usuwania wody i toksyn. Działanie tych trzech składników uzupełnia się, ponieważ zielona kawa ma za cel spalanie tłuszczu, podczas gdy czerwona winorośl i wiązówka błotna pomagają oczyścić organizm.

Skuteczna i wygodna formuła MethodDraine Minceur dostępna jest bez recepty w aptekach, a także w sklepach zielarskich i ze zdrową żywnością w postaci tabletek lub toniku o smaku wiśniowym. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci od 12 roku życia.

Laboratoires Ortis – producent preparatu Minceur, to belgijski wytwórca suplementów diety, obecny na rynku od 1958 roku. Produkty marki Ortis, oparte wyłącznie na naturalnych roślinno-ziołowych recepturach, dostępne są w ponad 35 krajach. Wytwarzane są pod ścisłym nadzorem naukowców, a ich produkcja, magazynowanie i transport spełniają najwyższe europejskie standardy kontroli jakości (HACCP).

W Polsce wyłącznym dystrybutorem produktów Ortis jest firma lifetech sp. z o.o.

Dodatkowych informacji udziela:
Magdalena Figurna, On Board Public Relations, ul. Wolska 88,
01-141 Warszawa, tel. 022 321 51 00, fax 0 22 321 51 01, e-mail: mfigurna@onboard.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *