Kolekcja Levi’s Red Tab Girls i Guys

Dzisiejsza młodzież nie przejmuje się szybkimi zmianami w modzie i z ogromną łatwością miesza różne style. Zwężające się ku dołowi „marchewki” czy smukłe sylwetki, długości mini czy maksi, ciemne barwy czy mocno wypłowiały na słońcu dżins – szeroka gama krojów i wykończeń w kolekcji wiosna – lato 2007 Levi’s® jest odpowiedzią tej wiodącej marki w sektorze denim na obowiązujący w modzie eklektyzm.

Stylowa dziewczyna Levi’s® …
W sezonie wiosna – lato 2007 Levi’s® Red Tab® Girl oferuje dziewczynom prosty i pełen luzu styl, dzięki któremu każda z nich będzie oryginalna i seksowna w niewymuszony sposób. Levi’s® zachęca dziewczyny do poszukiwania i fantazjowania na temat własnego wyglądu w sklepach Levi’s® Store.

Najnowsza kolekcja Levi’s® Red Tab® łączy w sobie mocne akcenty – zaczerpnięte z odzieży roboczej i militarnej – z subtelnymi, kobiecymi krojami i wykończeniami – nadającymi świeżości i seksapilu, zarówno dżinsowym, jak i niedżinsowym kolekcjom.

„Wiosną i latem 2007 dziewczyna Levi’s® będzie nosić męskie koszulki dopasowane do kobiecych kształtów. Noszone nisko dżinsy będą miały wąski lub zwężany ku dołowi krój. Kluczowego znaczenia nabierze ubieranie warstwowe oraz zakładanie różnych długości. Szorty i rybaczki obowiązkowo muszą znaleźć się w szafie każdej dziewczyny!” – prognozuje Ewa Sydor.

Hitem sezonu są długo wyczekiwane na polskim rynku tzw. „marchewki”. Nowy krój Levi’s® 402 Tapered Slim – łączy w sobie doskonały kształt nogawek dżinsów Levi’s® 571 z luźniejszą górą, będącą najnowszym dżinsowym trendem. Krój Levi’s® 627 Classic High Waist Straight to fantastycznie dopasowane dżinsy, które pokazują, że Levi’s® wyznacza trendy i są odpowiedzią na kiełkującą modę na spodnie z wyższym stanem.

Świeżo powstały rodzaj tkaniny – 10.5 Premium Italian Natural Greencast – rzuca nowe światło na barwiony dżins, który jest wyjątkowo łagodny, ale i wyrazisty, z połyskującą powierzchnią. „Myślą przewodnią kolekcji wiosna-lato 2007 jest hasło „Extremes”, czyli od białego do czarnego. Wykończenia oscylują od mocno spranych, odbarwionych, prawie białych („white nasty”) do bardzo ciemnych i czystych („double dip”)” – mówi Ewa Sydor, Dyrektor Marketingu Grupy Wschodnioeuropejskiej Levi Strauss.

Archiwalne grafiki inspirowane światem Indian i okresem Rock’n’Rolla są podstawowymi składnikami kolekcji topów, pełnych zielonych odcieni przechodzących w niebieskości. Dominuje wśród nich styl vintage – z luźniejszymi i dłuższymi krojami oraz różnymi długościami rękawów, pozwalającymi na warstwowe ubieranie.

Nowoczesny i zdecydowany mężczyzna Levi’s®…
Cała kolekcja wiosna – lato 2007 Levi’s® Red Tab® dla mężczyzn tchnie szczególną atmosferą – jest idealna dla pewnych siebie klientów, ceniących oszczędną w środkach indywidualność.

„Kolekcja Levi’s® Red Tab® Guys to porywające portfolio nowych krojów Square Tapered. Trzy kluczowe sylwetki: Levi’s® 503 Square Tapered Loose Jeans, Levi’s® 504 Square Tapered Straight Jeans, Levi’s® 511 Seasonal Slim Fit Jeans – to niekwestionowane hity sezonu. Gama wykończeń zaczyna się od spranych i wypłowiałych, a kończy na nowych, ciemnych kolorach i postarzanych szarościach” – mówi Ewa Sydor, Dyrektor Marketingu Grupy Wschodnioeuropejskiej Levi Strauss.

Wyjątkowe – barwione z dodatkiem czerwieni i czerni – dżinsy z nadrukami, mają niezwykle głębokie odcienie. Bogate diagonale * w stylu vintage ** stanowią podstawę bajkowej niedżinsowej kolekcji o charakterze silnie nawiązującym do dżinsowej odzieży.

Barwne topy w ciekawych neutralnych kolorach i świeżych letnich pastelach dopełniają archiwalne grafiki i obrazy inspirowane czasami rock’n’rolla i kulturą Indian. Limitowana edycja koszulek sygnowanych nazwiskiem sławnego grafika Klausa Haapaniemi zdążyła już wywołać spore zamieszanie wśród stylistów i artystów w całej Europie.

Słowniczek:
* diagonal –   tkanina bawełniana, wełniana lub półwełniana o splocie skośnym, z wyraźnymi skośnymi prążkami
** styl vintage –  to coś minionego; coś, co nosiło się kiedyś, ale modne jest i dziś. Współczesna moda daje nam wielką swobodę, nie jest już taka sztywna i jednoznaczna.      Dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć i wybrać coś dla siebie.


Informacje na temat marki Levi’s®:
Levi’s® to producent oryginalnych, autentycznych dżinsów. Firma została założona w 1873 przez Levi’ego Straussa. Marka Levi’s® proponuje klientom największą gamę dżinsów na rynku – ich różnorodny styl i krój pozwala każdemu dobrać odpowiednie dla siebie spodnie. Levi’s® jest marką odnoszącą największe sukcesy, najlepiej rozpoznawalną i najczęściej kopiowaną w historii branży odzieżowej. Dzięki ponad 150-letniej historii nowatorskich rozwiązań dżinsy Levi’s® pobudzają wyobraźnię i cieszą się zainteresowaniem oraz lojalnością całych pokoleń w przeszło 100 krajach na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *