Nosisz dziecko w chuście? Sprawdź te akcesoria!

Bezrękawniki i polary do noszenia dzieci

Doskonałe wtedy, gdy na dworze robi się chłodniej. Świetnie nadają się na wycieczki. Posiadają one specjalne dopinane panele, które służą do noszenia w nich dzieci – można zamocować je zarówno z przodu, jak z tyłu. Współgrają z chustami i nosidełkami, zapewniając dziecku większy komfort i ochronę przed zimnem. Niektóre modele wyposażone są także w specjalne kapturki, które chronią przed deszczem, wiatrem i słońcem. Bezrękawniki i polary produkowane są w różnych rozmiarach – nadają się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

16962510082_2de54f95a0_b

Getry dla dzieci

Choć chusty do noszenia dzieci, choć chronią dziecko przed upadkiem, nie zapewniają mu odpowiedniej ochrony przed zimnem. Gdy nosisz dziecko w chuście tak, że jego nóżki wystają spod materiału, wtedy zakupienie getrów dla niego jest dobrym rozwiązaniem na chłodniejsze dni. Ocieplacze tego rodzaju posiadają elastyczne ściągacze i można naciągnąć je na całą nóżkę aż do uda. Dodatkowo także pomagają w przewijaniu, ponieważ nie trzeba ich zdejmować wtedy, gdy należy zmienić pieluszkę.


Bandama dla dziecka

Przyda się szczególnie wtedy, gdy dziecko nadmiernie się ślini, a także przy wychodzeniu ząbków. Bandamę zakłada się na szyję i zabezpiecza ona przed nadmierną wilgocią, a tym samym daje większy komfort zarówno dziecku, jak i rodzicowi – nie ma ryzyka przemoczenia ubrań oraz chusty.

Chusta do noszenia dziecka z pewnością ułatwiają życie każdego rodzica, jednak jak wszystko na tym świecie, nie są idealne. Dla pełnej ochrony dziecka i własnej wygody, warto sprawdzić powyższe akcesoria – dzięki nim możesz korzystać z niej jeszcze bardziej komfortowo, a także oszczędzać swój czas – na przewijaniu przy przebieraniu ubrań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *