Wydawnictwo IMP wprowadziło na rynek nową serię edukacyjną, skierowaną do całych rodzin – „Ilustrowana encyklopedia rodzinna – W ŚWIECIE WIEDZY”. Za najwyższy poziom merytoryczny prezentowanych na łamach kolekcji informacji odpowiada zespół edytorski wydawnictwa Carta Blanca, należącego do grupy PWN. Carta Blanca przygotowała również mapy użyte w kolekcji.

„Ilustrowana encyklopedia rodzinna – W Świecie Wiedzy” to nowa seria, wprowadzona na rynek przez wiodące wydawnictwo IMP. Jest to pozycja skierowana do wszystkich, którzy poszukują rzetelnych informacji o otaczającym nas świecie, podanych w niezwykle atrakcyjnej i przystępnej formie. Na setkach bogato ilustrowanych stron czytelnicy w sposób lekki i przyjemny poszerzą swoją wiedzę na interesujące ich tematy. Tytuł jest również doskonałą propozycją dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, chcących poszerzyć zdobyte podczas lekcji informacje o zagadnienia nie objęte programem poszczególnych przedmiotów.

Nowy tytuł, który wprowadziliśmy na rynek, to pozycja, z którą wiążemy bardzo duże nadzieje. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że domowe encyklopedie cieszą się niezwykłą popularnością – mówi Katarzyna Gorzkowska-Pasek, Dyrektor Generalny IMP Polska. Dzięki współpracy z najwyższej klasy profesjonalistami, jesteśmy przekonani, że „Ilustrowana Encyklopedia Rodzinna – W Świecie Wiedzy” spotka się z uznaniem naszych czytelników – podkreśla Gorzkowska-Pasek.

Seria „Ilustrowana encyklopedia rodzinna – W ŚWIECIE WIEDZY” składa się z 9 części: Wszechświat i nasza planeta, Królestwo roślin i zwierząt, Człowiek, ciało i umysł, Historia powszechna, Odkrycia i wynalazki, Ludzie, którzy zmienili świat, Cuda świata, Kultura, sztuka, religia oraz Warto wiedzieć. Serię można zamówić poprzez wypełnienie formularza, znajdującego się pod adresem: http://imponline.pl/encyklopedia-rodzinna/.

***

IMP (International Masters Publishers) tworzy produkty skierowane do czytelników na całym świecie. Od 35 lat wydaje kolekcje przeznaczone dla domu i rodziny: od gotowania do szydełkowania, od ogrodnictwa do majsterkowania, od nauki angielskiego do muzyki klasycznej, od komputerów po świat dzikich zwierząt. IMP może poszczycić się olbrzymią ofertą publikacji dla czytelników w różnym wieku. Kolekcje są pisane przystępnym językiem, a ilustracje i zdjęcia nadają im niepowtarzalny charakter i dodatkowo pobudzają wyobraźnię.

Encyklopedię, składającą się z 9 części, można już zamówić na stronie http://imponline.pl/encyklopedia-rodzinna/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *