Nowoczesne rozwiązania dla nowoczesnej rodziny

Fabryka Mebli Gala Collezione od 2001 roku projektuje meble, które są dedykowane rodzinom ceniącym sobie najwyższą jakość oraz innowacyjne rozwiązania. Meble tworzone przez Gala Collezione są unikalne i wyjątkowe, dzięki czemu salon (centralne miejsce w każdym domu i mieszkaniu) nabiera indywidualnego charakteru. Ową wyjątkowość podkreślają zarówno najwyższej jakości materiały wykorzystane do produkcji mebli, jak też nowoczesny design i niezwykła wygoda mebli. 

Kupując mebel do salonu możesz sięgnąć po kanapę lub narożnik w gotowej konfiguracji lub zdecydować się na samodzielne skonfigurowanie mebla z elementów wybranego przez Ciebie systemu modułowego. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że sofa spełni w 100 procentach oczekiwania Twoje i Twojej rodziny. System modułowe to oferta dedykowana z pewnością dla osób bardzo wymagających, ceniących sobie najwyższą jakość, a także nowoczesne podejście do tematu wyposażenia mieszkania. Salon to miejsce rodzinne, pozwalające na spędzanie wolnego czasu z bliskimi, przyjmowanie gości i wykonywanie innego rodzaju relaksujących, popołudniowych aktywności. Wyposażony w wygodną sofę staje się miejscem, w którym można wspólnie odpoczywać, wypić pyszną kawę, pooglądać telewizję czy też wygodnie przenocować gości, gdy niespodziewanie zawitają do Ciebie z wizytą. Sofy marki Gala Collezione, które można rozłożyć do spania, są więc zarówno rozwiązaniem praktycznym, jak też funkcjonalnym.

System modułowy umożliwia skonfigurowanie mebla w taki sposób, aby dopasowywał się do Twoich wymogów i potrzeb. To Ty decydujesz, które moduły ze sobą połączysz, a zatem wpływasz na ostateczny kształt mebla, jego wielkość oraz rodzaj funkcji, w które będzie wyposażony. Mebel możesz skonfigurować samodzielnie (na przykład korzystając z wygodnego konfiguratora 2D dostępnego na www.GalaMeble.com, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces) lub skorzystać z porad specjalistów w salonie meblowym, którzy pomogą Ci dobrać moduły w taki sposób, by gotowa sofa lub narożnik najlepiej pasowały do Twojego domu. Warto dobrze przemyśleć konfigurację mebla (czyli kolejność, w jakich zostaną ułożone wybrane przez Ciebie moduły), ponieważ w momencie, kiedy wszystkie części zostaną połączone, nie będzie już możliwości zmiany. Najistotniejsze jest pełne przemyślenie tego, czego oczekujemy od produktu końcowego.

Meble w ofercie Gala Collezione mogą być wyposażone w wiele dodatkowych funkcji, przyczyniających się do zwiększenia intensywności wypoczynku. Wśród nich jest na przykład wcześniej wspomniana funkcja spania, która znacznie podnosi komfort użytkowania mebla, funkcja relaksu rozkładana elektrycznie, panel audio pełniący rolę odtwarzacza muzyki, który dzięki gniazdu USB pozwala także na naładowanie baterii Twojego smartfona. Dodatkowo możesz zdecydować się na barek, pełniący funkcję np. podstawki pod laptopa. Wszystkie barki montowane w sofach Gala Collezione są wyposażone w pojemnik, gdzie wygodnie przechowasz piloty, gazety czy inne drobne przedmioty, które lubisz mieć pod ręką, ale nie chcesz, by leżały na wierzchu. Unikalnego charakteru zestawowi wypoczynkowemu dodadzą poduszki, pufy oraz stoliki, które oczywiście możesz indywidulnie dobrać, według swoich upodobań.

Rozwiązania meblowe firmy Gala Collezione wychodzą naprzeciw potrzebom nowoczesnej rodziny, ceniącej sobie relaks na najwyższym poziomie. Spędzanie czasu w gronie najbliższych czy przyjaciół może być teraz o wiele bardziej komfortowe! Sam się o tym przekonaj!

Jeden komentarz

  1. Przyznaję, nie pytam o dekoracje, ale jeśli jesteśmy przy nowoczesności, to i przy ekologii. Buduję z narzeczonym mieszkanie, w którym mamy spędzić kilkanaście następnych lat, jeśli nie całe życie. Myślimy o dzieciach, ale też o zdrowiu i komforcie całej rodziny. Spotkałam się z systemem nazywanym rekuperator. Podobno jest to ekologiczny i zdrowy system, który pozwala na utrzymanie w domu tylko „dobrego” powietrza. Czy ktoś się z tym spotkał?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *