Oceń czynność swoich płuc – Bezpłatne badania spirometryczne w Centrum Medycznym LIM

Chętnym, którzy wezmą udział w akcji profilaktycznej „Oceń czynność swoich płuc” zostanie zmierzona objętość oraz przepływ powietrza w płucach i oskrzelach w różnych fazach cyklu oddechowego.

Spirometria jest niezbędna do rozpoznania i leczenia częstych chorób układu oddechowego – astmy i POChP. Samo badanie jest proste oraz bezbolesne a wykonuje się je przy użyciu aparatu spirometrycznego. Polega ono na nabieraniu i wydmuchiwaniu powietrza przez max.15 minut. Wyniki odczytuje lekarz specjalista, który w razie potrzeby kieruje na dalsze badania.

Badanie spirometryczne jest szczególnie zalecane osobom palącym tytoń, które męczy uporczywy kaszel, pracującym w miejscach narażonych na zanieczyszczenie powietrza lub cierpiącym na dolegliwości układu oddechowego. To już kolejna akcja Centrum Medycznego LIM – w ubiegłym roku bezpłatne badania spirometryczne cieszyły się ogromnym zainteresowanie pacjentów.

Akcja odbędzie się 21 kwietnia 2007 r. w godzinach od 9:00-13:00 we wszystkich przychodniach Centrum Medycznego LIM w Warszawie. Mogą wziąć w niej udział osoby pełnoletnie. Na badania można się już zapisywać w każdej rejestracji Centrum Medycznego LIM w Warszawie lub pod numerem telefonu (022) 458 70 00.

Adresy placówek Centrum Medycznego LIM w Warszawie:

  • Centrum Medyczne LIM, ul. 17 stycznia 49
  • Centrum Medyczne LIM, Al. Jerozolimskie 65/79
  • Centrum Medyczne LIM, ul. Domaniewska 41 ( D3)

Informacje o Centrum Medycznym LIM
Centrum Medyczne LIM powstało w 1991 stając się pierwszą w kraju niepubliczną placówką medyczną, oferującą usługi medyczne zarówno klientom indywidualnym, jak i korporacyjnym. Centrum Medyczne LIM posiada 13 przychodni, które mieszczą się w Warszawie (3 lokalizacje), Wrocławiu (2 lokalizacje), Poznaniu i Krakowie. Spółka zatrudnia ponad 600 lekarzy w całej Polsce i współpracuje z ponad 200 innymi placówkami na terenie kraju, także ze szpitalami i placówkami rehabilitacyjnymi.

Centrum Medyczne LIM posiada certyfikaty: jakości ISO 9001:2000, w zakresie ochrony środowiska (ISO 14001:2004) oraz BHP (OHSAS 18001:1999). Uzyskując certyfikaty spółka wdrożyła model zintegrowanego systemu zarządzania. Iwona Łaszcz, prezes spółki została wyróżniona w konkursie Przedsiębiorca Roku 2004 w kategorii Usługi (organizowanym przez firmę Ernst & Young). W 2006 roku oferta opieki abonamentowej Centrum Medycznego LIM zajęła pierwsze miejsce w kategorii Opieka Medyczna w rankingu Gazety Finansowej na Najlepszy Produkt dla MSP.

Zapraszamy na stronę http://www.cmlim.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *