Odchudzimy każdego…, a Ty bądź Piękna na WIOSNĘ

I kiedy udręczeni tymi nadludzkimi wysiłkami, już, już mamy się poddać – pojawia się Rolletic, który nie tylko "bezboleśnie” odchudza, bo masując cię "ćwiczy” za ciebie, ale i sprawia niecodzienną przyjemność. Posłuchaj…
 
W bloku nr 14 na osiedlu Chrobrego w Poznaniu usadowiło się "Studio Zdrowia”. Nowoczesne urządzenia i pani Laura tryskająca prawdziwą radością życia gospodyni tej „odchudzającej strefy”. Specjalistka od zdrowia ze swadą opowiada, jak masując ciało Rolletikiem i stosując sympatyczną (absolutnie nie głodzącą, nie restrykcyjną) dietę, co tydzień "żegna się” z za dużymi spodniami i żakietami. Moje stare rzeczy nagle wiszą na mnie jak na wieszaku, a sąsiadki nie poznają mnie na ulicy! Tak, tak – Rolletic działa cuda – chudniesz ile chcesz, a przede wszystkim tam gdzie chcesz. Bo to jest bardzo ważne, kiedy chcemy zeszczupleć w tzw. trudnych miejscach, jak np. uda, biodra, „bryczesy”, boczki, brzuch itd. Każdy ma takie miejsce, które chciałby nie tylko odchudzić, ale i odpowiednio wymodelować. I temu właśnie służy Roletik + sympatyczna dieta.

Pora spróbować, zapraszam na urządzenie, proszę zdjąć szpilki – Laura wyrywa mnie z marzeń. Podchodzę w samych rajstopach do sporego kręcącego się drewnianego walca, obłożonego „falującymi” beleczkami. Naśladując gospodynię siadam na wygodnym krześle i stopy opieram na wirującym urządzeniu. Rolletic masuje nam podbicia stóp. Mmm… Rewelacyjne odczucia: najpierw łaskotki, dreszczyk, wreszcie rozchodzące się po całymi ciele płynące od stóp błogie ciepło, dzięki odblokowaniu "pozatykanych” dotąd chodzeniem w męczącym obuwiu i stresami punktów. To dopiero początek, zachęca Laura, pora teraz na łydki, potem brzuszek, wreszcie uda, biodra, ramiona itd. Każdą część Rolletic masuje nam kilka minut, a my słuchamy sobie w tym czasie muzyki, plotkujemy i… Szczuplejemy! Tak po prostu. Do tego nie trzeba się rozbierać, jak u masażysty – wystarczy włożyć luźne ciuszki – np. T-shirt i legginsy, albo dres.

Lauro, ale jak to możliwe, nie kryję zdziwienia? Jak działa Rolletic? Jak? Śmieje się instruktorka – jestem tego żywym przykładem! Masowane Rolletikiem części ciała zostają zmuszone do szybszej przemiany materii, czyli do aktywnego spalania zbędnego tłuszczu. Zamiast forsownych ćwiczeń fundujemy sobie przyjemny relaks. Ponadto masaż pobudza też zastałą w naszych okrągłościach limfę, która odpływając z nabrzmiałych miejsc umożliwia ich dotlenienie i odchudzenie.

Roletik pozwala:

  • Uformować sylwetkę,
  • Zaktywizować układ limfatyczny,
  • Stymulować metabolizm,
  • Usunąć nacięcie mięśni wywołane stresem,
  • Zlikwidować cellulit,
  • Wzmocnić mięśnie i napiąć skórę – po prostu cudownie odchudzić!

No dobrze, a jaka jest różnica pomiędzy masażem klasycznym a Rolletikiem?
Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku można osiągnąć określone cele. Biorąc pod uwagę fakt, że nie każdy toleruje tradycyjny masaż, bo zwyczajnie można się krępować – wspaniałą alternatywą jest Rolletic. Przy regularnym stosowaniu (najlepiej godzina, co drugi dzień) wpływa na polepszenie samopoczucia oraz radykalne obniżenie wagi.

Rolletic stosować mogą prawie wszyscy. Przychodzą do studia Panie w każdym wieku, rzadziej Panowie, choć są i tacy i mają ogromne sukcesy. Jeden z Panów, w 6 tygodni pozbył się wystającego brzucha i ponad 10kg.Najwiekszy sukces Pani to 16 kg w 2 miesiące, ale też jest kilka Pań, które zgubiły po 10 kg ( w dwa miesiące), a tych co pozbyły się po kilka kilogramów jest kilkadziesiąt. Pierwsze efekty widać, kiedy spadają spodnie. Nikomu nie mogę obiecać i nie obiecuję, że schudnie 10 kg w miesiąc, bo to mało realne i niezdrowe, natomiast dla każdego indywidualnie przygotowuję zmieniony program ćwiczeń, dietę oraz czas w jakim powinien osiągnąć wymarzoną wagę i rozmiar. Wszyscy są mile widziani.

KAŻDA OSOBA PRZEKRACZAJĄCA PRÓG STUDIO ZDROWIA, JEST DLA MNIE BOHATERKĄ!!!

Stanowimy taką swojską grupę – "rodzinkę”. W czasie masażu jest zawsze dużo śmiechu i towarzyskich rozmów. Kilka razy w tygodniu gościmy Panią Krysię, która udziela porad kosmetycznych, a także z zakresu wizażu. Na życzenie klientek, w każdy piątek gościmy kogoś specjalnego, np. Pana Astrologa, Panią wykonującą masaż refleksologiczny stóp, a teraz będziemy gościć Pana Dermatologa, który opowie nam jak zadbać o naszą skórę we właściwy sposób.  Jednak przy występowaniu określonych rodzajów schorzeń (wysokie ciśnienie oraz urazy nie leczone), wymagana jest konsultacja medyczna. Z Rolletiku z powodzeniem korzystają ludzie w trakcie rekonwalescencji oraz po leczeniu – np. po zawale. Do „Studia Zdrowia” przychodzą też modelki, które formują sobie np. pośladki, – bo przy Rolletiku możemy poświęcić się wybranej części ciała. Natomiast optymalne efekty występują, gdy korzystamy, z Rolletiku, co drugi dzień po 60 minut w trakcie jednej sesji. Wtedy oczywiście przy jednoczesnym stosowaniu diety, chudniemy. Efekty są już zauważalne po trzeciej wizycie.

Sama dieta polega na tym, że stosujemy rozpisany tydzień po tygodniu program żywieniowy, w trakcie, którego możemy jeść wybrane rzeczy do woli i bez ograniczeń. Paradoksalnie – im więcej jemy tym więcej chudniemy, ponieważ na tej diecie połączonej z Roletikiem nie możemy być głodni.

A do czego służy kącik z zabawkami w "Studiu Zdrowia”? To miejsce gdzie można bez obaw zostawić swoją pociechę, gdy np. jej mama "rzeźbi się” Rolletikiem. Dzieci, które przyjdą tutaj nie będą się nudzić!

Wiosna blisko, czas zdjąć okrycia wierzchnie, wybierz się do "Studia Zdrowia” na odchudzanie full service, a najpierw na darmową, do niczego nie zobowiązującą "jazdę próbną”, czyli godzinę gratis. Gościnna pani Laura zapewnia pomoc, radę i fachową opiekę przy odchudzaniu.

O czym zapewnia Klientka tej odchudzającej strefy, "Studio Zdrowia” Poznań, os. Chrobrego 14 F, tel. 504-339-655 e-mail: studiozdrowia@poczta.onet.pl (Okolice marketu Złoty Grosz, jadąc Pestką wysiądź na przystanku przy ul. Kurpińskiego, jadąc autobusem 93, 87, 90, 51 – wysiądź przy Straży Pożarnej.) Roletik Cię wyrzeźbi!

Cennik usług obowiązujący od 16 stycznia 2006r.
Pierwszy masaż = GRATIS  
Pojedynczy masaż rolletic = 20zł (godzina)
Karnet na 6 wejść = 100zł
Karnet na 12 wejść = 180zł (20zł rabatu)
Karnet na 24 wejścia = 340zł (60zł rabatu)
Karnet na  48 wejść = 650zł (150zł rabatu)

Wszystkie karnety są do wykorzystania w dowolnym czasie, lecz nie dłuższym niż pół roku. Oczywiście dla Pań, szczególnie pilnujących diety i tym samym dbających o to, aby waga pokazywała coraz to mniejsze liczby, przewiduję dodatkowe masaże bezpłatne ( w formie premii).

Zapraszam
Laura Kozowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *