Pielęgnacja urody, czyli woda różana Shamasa

Każda z nas zna wiele zasad jakimi musimy kierować się, aby jak najlepiej pielęgnować skórę twarzy i głowy. Jeśli jednak postępujemy niezgodnie z nimi, to płacimy za to problemami z cerą. Oczywiście pierwsze wiosenne dni, gdzie promienie słońca są ostre i bardzo niekorzystne dla naszej skóry twarzy, zimą mróz, latem suche powietrze czy wysoka temperatura – to czynniki których nasza skóra powinna unikać, a my powinniśmy im przeciwdziałać, aby zadbać o piękny wygląd.

Kolejnym czynnikiem na który trzeba zwrócić uwagę są kosmetyki, zarówno te do pielęgnacji jak i te do makijażu – czyli, np. woda różana. Ciekawym zjawiskiem jest fakt jaką kobiety na świecie przykładają wagę do danej grupy. Mieszkanki Japonii wydają fortunę na kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy i włosów, za to Europejki mają całkiem inną tendencje wolą wydawać więcej pieniędzy na demaskowanie niedoskonałości skóry niż zadbać o nią jak należy. Choć widać poprawę w tej kwestii.

Pielęgnacja urody – jak dbać o skórę?

Najważniejsza kwestia to nie wyciskanie samemu żadnych krostek czy zaskórników. Bardzo często w domowym zaciszu robimy to porostu źle, powodując zaczerwienienie oraz rozsianie problemu na pozostałą część twarzy.

Kolejnym niezbędnym zabiegiem jakim powinnaś poddawać swoją skórę to przed każdym wyjściem smarować się kremem z filtrem. Powinno wejść to nam w krew. Najważniejsze jest zabezpieczenie skóry twarzy, dłoni i dekoltu – gdyż skóra w tych miejscach jest delikatna i szybko ulega procesom starzenia.

Warto poświęcić też chwilę czasu i w dobrym gabinecie kosmetycznym wykonać zabieg oczyszczania twarzy. Najlepiej sprawdzi się do tego peeling kawitacyjny czy chemiczny, ale o nie za dużym stężeniu lub mikrodermabrazja gabinetowa.

Skóra wyznacznikiem zdrowie

Jednak najważniejszym czynnikiem, który sprawi, że Twoja skóra będzie piękna i zadbana to codzienna pielęgnacja urody w domowym zaciszu. Dobrym rozwiązaniem przy pielęgnacji ciała jest wykorzystywanie tylko naturalnych kosmetyków. Takim produktem jest Woda Różana Shamasa – hydrolat 100% naturalny. Uzyskiwany jest za pomocą destylacji płatków róży damasceńskiej. Składa się całkowicie z naturalnych składników, co sprawia, że bez problemów sprawdzi się w pielęgnacji każdego rodzaju cery, nawet tej która boryka się z niedoskonałościami. Sprawi też, że ilość nakładanych kosmetyków zmniejszy się gdyż woda różana Shamasa skutecznie tonizuje, odżywia i nawilża skórę.

Cechy, które wyróżniają wodę różaną od innych kosmetyków

Pierwsze co przykuwa uwagę to formuła antyseptyczna, która w dużym stopniu matuje skórę, ale jednocześnie ją dezynfekuje. Dla osób borykających się ze skórą naczynkową istotną kwestią jest działanie wzmacniające ścianki naczyń krwionośnych. Ma również działanie przeciwzmarszczkowe oraz łagodzi i leczy zmiany skórne.

Warto poświęcić trochę czasu i zwrócić uwagę na kosmetyki jakie nakładamy na naszą skórę. Wiele z kosmetyków posiada składniki, które nie sprzyjają naszemu ciału. Lepiej poświęcić czas i poszukać produktów naturalnych. Dobrym przykładem takiego kosmetyku jest woda różana Shamasa oprócz doskonałych właściwości sprzyjających pielęgnacji ma piękny zapach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *