Jest ciekawa akcja, w której można zyskać 600 zł na swoje wymarzone wakacje. Wystarczy zrobić coś dobrego i pożytecznego oraz pochwalić się tym na Facebooku lub Instagramie! Drogi Rodzicu, masz okazję aby zachęcić swoje dziecko do wykonania czynności domowych, ale nie tylko!

Jak zyskać 600 zł na wakacje?

To proste, wystarczy wziąć udział w akcji organizowanej przez Biuro Podroży Almatur, pt. „Zapracuj na wakacje”.  Cel już masz, wystarczy tylko trochę inicjatywy i motywacji do działania ? Akcja potrwa do 30 kwietnia bieżącego roku. Skierowana jest do dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia.

Grasz na gitarze, a może pomogłeś ostatnio w zmywaniu naczyń, albo wystąpiłeś podczas akademii szkolnej? Super! Wystarczy, że zrobisz zdjęcie, albo nagrasz filmik i wrzucisz na FB, albo instagram dodając dwa hashtagi #zapracujnawakacje #Almatur . W ten sposób każdy uczestnik może zebrać aż 600 zł na wakacyjny wyjazd.

Następnym krokiem jest zalogowanie się na stronie mojewakacje.almatur.pl poprzez portal społecznościowy Facebook lub podanie adresu email i umieszczenie linku do filmu albo zdjęcia dokumentującego wykonane zadanie.

 

Bądźcie na bieżąco z Facebookiem (https://www.facebook.com/almatur/?fref=ts ).

Twoje dziecko chce zabrać swoją paczkę znajomych na wakacje?! To jest możliwe. Almatur przygotował się i na taką ewentualność tworząc akcję „Całą paczką na wakacje”. Wystarczy zebrać minimum cztery osoby, które chcą razem pojechać na ten sam obóz a następnie zalogować się na stronie grupataniej.almatur.pl. W ten sposób każdemu zostanie przyznane kolejne 50 zł zniżki. Co razem daje możliwość zebrania przez jedną osobę aż 650 zł! Całkiem sporo, więc naprawdę warto! 😉 Zwłaszcza, że oferta obozów, jest tak duża, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie -> http://www.almatur.pl/

Almatur to najdłużej działające biuro podróży w Polsce, które już od 60 lat pokazuje świat turystyki w niebanalny sposób. Biuro jest największym w kraju organizatorem wypoczynku dzieci i młodzieży, corocznie z jego oferty korzysta blisko 25 tysięcy młodych ludzi.

Na lato 2017 r. Almatur przygotował blisko 400 obozów tematycznych w 62 miejscowościach na terenie całego kraju. W ofercie znajdują się również zagraniczne obozy młodzieżowe i kursy językowe w kilkudziesięciu państwach świata.

Mocno Was zachęcam do wzięcia udziału w akcji, bo robiąc fajne rzeczy możecie coś jeszcze z tego mieć 🙂

http://mojewakacje.almatur.pl

Partnerzy akcji: Brainly (znane w Polsce pod nazwą Zadane.pl), Charaktery, Cogito, mamaDu.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *